سه شنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۴۴ ۳۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
تخریب یک واحد مسکونی 2 طبقه در مشهد به دلیل گودبرداری غیراصولی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبرداد؛

تخریب یک واحد مسکونی 2 طبقه در مشهد به دلیل گودبرداری غیراصولی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: بر اثر گودبرداری غیراصولی، یک ساختمان مسکونی دوطبقه در بولوار عبدالمطلب این شهر فروریخت و خسارات مالی فراوان برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد مسعود ظهوریان با بیان این خبر اظهار کرد: سحرگاه امروز حادثه ریزش و تخریب منزل مسکونی دوطبقه به سامانه 125 آتش‌نشانی مشهد اطلاع داده شد که به دنبال آن بلافاصله نجاتگران و آتش‌نشانان ایستگاه‌های 12،10،3 به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در خیابان عبدالمطلب اعزام شدند.

وی افزود: به‌محض حضور نیروهای امدادی در محل مشخص شد؛ حادثه در قطعه زمینی به مساحت تقریبی 200 مترمربع که در آن گودبرداری انجام‌شده بوده رخ‌داده و به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی در عملیات گودبرداری و مهار مناسب دیوار مشترک با ساختمان دوطبقه مجاور، این ساختمان به‌یک‌باره فروریخته بود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد بیان کرد: خوشبختانه هنگام تخریب منزل کسی در منزل نبود و این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت.

ظهوریان خاطرنشان کرد: امدادگران سپس با قطع جریان آب، برق و گاز ایمن‌سازی محل را انجام داده و ضمن تحویل این مکان به نیروهای انتظامی و پلیس ساختمان به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت کردند.

منبع: