چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۳۲ ۱۹
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
اجرای سه پروژه بهسازی پیاده رو در قالب طرح محله ما در منطقه 9

اجرای سه پروژه بهسازی پیاده رو در قالب طرح محله ما در منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای سه پروژه بهسازی پیاده رو در قالب طرح "محله ما" در این منطقه خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: براساس نظرسنجی از شهروندان در خصوص نیازهای محله که یکی از مراحل اجرای طرح "محله ما" در مناطق است، بهسازی پیاده روهای محلات زکریا، گلدیس و طالقانی در حال اجراست.

وی تصریح کرد: این پروژه ها در خیابان خاقانی 33 (محله زکریا) به مساحت هزار و 700 مترمربع و لادن (محله گلدیس) با هزار و 800 مترمربع وسعت در حال اجرا است و در خیابان بهارستان (محله طالقانی) نیز در مساحت هزار و 350 مترمربع به زودی اجرا می شود.

شهردار منطقه 9 مشهد بابیان اینکه پروژه بهسازی پیاده‌روها در این محلات در اواخر بهار 1400 به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها بااعتبار 14 میلیارد و 500 میلیون ریال در حال اجرا است.

اصغری عنوان کرد: در نظرسنجی صورت گرفته علاوه بر درخواست‌های متعدد شهروندان مبنی بر بهسازی پیاده‌روها، بازپیرایی بوستان پیچک در هاشمیه 45 نیز مطرح‌شده بود که این پروژه در قالب طرح محله ما طراحی شد و اکنون بااعتبار 4.5 میلیارد ریال در حال اجراست.

وی ادامه داد: بازسازی زمین ورزشی، بازپیرایی سیستم روشنایی و نصب و تعمیر مبلمان پارکی در این بوستان از اقداماتی است که در این پروژه انجام می‌شود.

شهردار منطقه 9 مشهد اضافه کرد: در سال گذشته 9 پروژه بهسازی پیاده‌روها در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 با مجموع مساحت 21 هزار مترمربع بااعتبار بیش از 40 میلیارد ریال اجراشده است.

گفتنی است این پروژه‌های در خیابان‌های حق‌شناس، رودکی، سرافرازان 9، حافظیه 6 ، 19 بهمن، دهخدا، نیاوران، ویلا و نخل تعریف و اجراشده است.

منبع: