چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۴۹ ۱۸
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
اجرای کانال آب های سطحی، جدول گذاری و آسفالت کشی در رسالت 107

اجرای کانال آب های سطحی، جدول گذاری و آسفالت کشی در رسالت 107

شهردار منطقه سه گفت: باتوجه به درخواست های قدیمی شهروندان در منطقه رسالت شمالی ۱۰۷، کار کانال آب های سطحی و جدول گذاری آن به طول ۲۵۰ متر به اتمام و اجرای مرمت آسفالت آن به میزان ۱۵۰۰ مترمربع تا پایان هفته تمام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان در این خصوص افزود: با توجه به درخواست‌های شهروندان در منطقه رسالت شمالی ۱۰۷ در جاده سیمان‌کار کانال آب‌های سطحی و جدول‌گذاری آن به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه، مرمت آسفالت این منطقه یکی از درخواست‌های قدیمی و سابقه‌دار شهروندان است، ادامه داد: با توجه به درخواست‌های شهروندان تا آخر هفته کار مرمت آسفالت این منطقه نیز به پایان خواهد رسید.

شهردار منطقه سه تصریح کرد: همچنین تا قبل از اجرای کانال آب سطحی، مشکل آب افتادگی، لجن، بوی نامطلوب و پخش شدن آن در زمین‌های بایر منطقه موجب نارضایتی شهروندان شده بود.

رحمانیان بابیان اینکه، با انجام این کار مشکلات بهداشتی ایجادشده در این محله حل شد، اظهار کرد: درمجموع در این پروژه ۲۵۰ متر طول کانال آب‌های سطحی و ۱۵۰۰ مترمربع آسفالت با هزینه بیش از12 میلیارد ریال اجراشده است.