پنجشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۵۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KrYtNiv2YrYryDYp9mC2K/Yp9mF2KfYqiDZhdmC2KfYqNmE2Ycg2KfZiiDYqNinINmD2LHZiNmG2Kcg2K/YsSDYp9mK2LPYqtqv2KfZhyDZh9inINmIINmG2KfZiNqv2KfZhiDZgti32KfYsSDYtNmH2LHZiiDZhdi02YfYrw==

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد اعلام کرد؛

تشدید اقدامات مقابله ای با کرونا در ایستگاه ها و ناوگان قطار شهری مشهد

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار مشهدی از تشدید اقدامات مقابله ای با کرونا در ایستگاه ها و مجموعه ناوگان قطار شهری با توجه به قرمز شدن وضعیت شهر مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم، درباره اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت بهره برداری قطار مشهد برای پیشگیری از شیوع بیماری در حوزه ناوگان قطار شهری مشهد گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه، نظارت در گیت های ورودی ایستگاه ها و پایش درون قطارها در خط یک و دو قطار شهری مشهد تشدید شده است.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک در هنگام حضور در ایستگاه و واگن های قطار شهری الزامی است اظهارکرد: پایش الزام استفاده از ماسک توسط مسافرین، غرفه داران و کارکنان از سوی ماموران ایستگاه ها با شدت و دقت بیشتری انجام می شود.

مبین مقدم، افزود: ضدعفونی و گندزدایی مداوم ناوگان خط یک و دو از زمان شیوع بیماری کرونا در حال انجام بوده است، ولی از روزگذشته و با قرمز شدن وضعیت کرونایی شهر مشهد، تعداد دفعات ضدعفونی و گندزدایی ایستگاه ها و اماکن و همچنین واگن ها افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، به عرضه ماسک در ایستگاه ها توسط بخش خصوصی اشاره و اضافه کرد: در کنار این اقدامات، بستر شارژ الکترونیکی من کارت در راستای حذف تبادل پول نقد نیز که پیش از این فعال بود فعالتر شده است.

وی ادامه داد: همچنین ابلاغ ضوابط بهداشتی به پیمانکار واحدهای تجاری واجرای دقیق ضوابط و تمهیدات طرح فاصله گذاری فیزیکی در ایستگاه ها و قطارها نیز از دیگر اقدامات انجام شده برای پیشگیری از شیوع کرونا در مجموعه مرتبط با شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد است.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6489566167196
Qt: 1.3847422599792