پنجشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۲۱:۳۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfZgdiy2KfZiti0INin2YLYr9in2YXYp9iqINi22K8g2YPYsdmI2YbYp9mK2Yog2K/YsSDZhtin2Yjar9in2YYg2Ygg2KfZitiz2Krar9in2Ycg2YfYp9mKINin2KrZiNio2YjYs9ix2KfZhtmK

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهردای مشهد اعلام کرد؛

افزایش اقدامات ضد کرونایی در ناوگان و ایستگاه های اتوبوسرانی

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از تشدید اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا همزمان با قرمز شدن وضعیت شهر مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده، درباره اقدامات این سازمان برای مقابله با شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به قرمز شدن وضعیت مشهد در زمینه شیوع بیماری کرونا، ضدعفونی ناوگان شامل سطوح دارای تماس مشترک از جمله درها، دستگیره‌ها و... بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با جدیت بیشتری در حال انجام است.

وی افزود: تعویض فیلترهای سیستم تهویه مطبوع اتوبوس ها طی برنامه مستمر، محصورسازی فضای کابین اتوبوسرانان و مینی بوسرانان، توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز بین کارکنان و غربالگری سلامت اتوبوسرانان و مینی بوسرانان بصورت روزانه نیز که پیش از این انجام می گرفت اکنون با جدیت بیشتری در حال انجام است.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین هم اکنون در ناوگان، ایستگاه ها و پایانه ها اطلاع رسانی پیرامون فاصله گذاری اجتماعی و الزام استفاده مسافرین از ماسک انجام شده است و ناظرینی در راستای توصیه مسافرین به استفاده از ماسک در پایانه های این سازمان مستقر شده اند.
حسینقلی زاده مقدم افزود: از شهروندان عزیز تقاضا می شود از سفرهای غیرضروری درون شهری اجتناب نموده و در صورت استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی بیش از پیش پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
مجید خبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1932805379232
Qt: 2.218514919281