سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۸:۱۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2KrYtNiv2YrYryDYsdi52KfZitiqINm+2LHZiNiq2YPZhCDZh9in2Yog2KjZh9iv2KfYtNiq2Yog2K/Ysdi02YfYsdiv2KfYsdmKINmIINi22K8g2LnZgdmI2YbZiiDZhdiz2KrZhdixINit2YXZhCDZiCDZhtmC2YQg2LnZhdmI2YXZii8g2b7Ziti02YbZh9in2K/Yp9iqINiv2LEg2K7YtdmI2LUg2YbYrdmI2Ycg2YHYudin2YTZitiqINit2YXZhCDZiNmG2YLZhCDYudmF2YjZhdmKINio2Ycg2LPYqtin2K8g2YPYsdmI2YbYpyDYp9iz2KrYp9mGINin2LHYp9im2Ycg2YXZiiDYtNmI2K8=

رئیس ستاد کرونا شهرداری مشهد تاکید کرد؛

تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی درشهرداری و ضد عفونی مستمر حمل و نقل عمومی/ پیشنهادات در خصوص نحوه فعالیت حمل ونقل عمومی به ستاد کرونا استان ارائه می شود

رئیس ستاد کرونا و معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونایی شهر مشهد، گفت: طی هفته گذشته دستورالعمل تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی اماکن مرتبط با شهرداری به ویژه حمل ونقل عمومی به همه مجموعه های مدیریت شهری ابلاغ شده و برنحوه اجرایی شدن آن نیز نظارت خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضاخواجه نائینی، امروز در جلسه ستاد کرونای شهرداری که با حضور معاون خدمات شهری و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: پس از آنکه از سوی ستاد کرونا اعلام شد که شهر مشهد از نظر شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته است، اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در شهرداری مشهد تشدید شده است.
وی افزود: برهمین اساس ضدعفونی ناوگان حمل ونقل عمومی شامل اتوبوسرانی، قطار شهری و تاکسیرانی که پیش از این انجام می شد، تشدید شده است و ناوگان ها به صورت مستمر ضد عفونی می شود.
رئیس ستاد کرونا و معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تشدید شده و مسافران هنگام خروج و یا ورود به مشهد مورد کنترل و تب سنجی قرار می گیرند.
خواجه نائینی با بیان اینکه براساس مصوبه ستاد کرونای استان دورکاری کارکنان در مجموعه شهرداری اجرایی شده استه، تاکید کرد: اکنون با تصویب ستاد کرونای شهرداری دورکاری برای 50 درصد از کارکنان به ویژه افراد دارای بیماری های زمینه ای، زنان باردار و .. اعمال خواهد شد.
وی ادامه داد: در خصوص نحوه فعالیت حمل ونقل عمومی و همچنین بوستان ها و فضاهای سبز شهر مشهد نیز پیشنهادات شهرداری به ستاد کرونای استان ارائه می شود تا تصمیم لازم در این خصوص اتخاذ شود.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6865781148275
Qt: 1.4899606704712