سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۴۷ ۲۵
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
احداث 10 هزار مترمربع مسیر پیاده روی در کوه پارک مشهد منطقه 9

احداث 10 هزار مترمربع مسیر پیاده روی در کوه پارک مشهد منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از احداث 10 هزار مترمربع مسیر پیاده روی حدفاصل کانون یک و دو در کوه پارک مشهد خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب اظهار کرد: مجموعه کوه پارک مشهد در قالب 5 کانون با موضوعات مختلفی همچون خانواده و سرگرمی، هنر و مفاخر، استقامت و ورزش و رویدادها احداث شده و دارای جاذبه های طبیعی و چشم اندازهای زیبایی است.

وی ادامه داد: پروژه های فضای سبز، عمرانی و فرهنگی زیادی در کوه پارک مشهد در حال اجرا است که از جمله آن می توان به احداث مسیر پیاده روی حدفاصل کانون یک و دو اشاره کرد.

شهردار منطقه 9 مشهد بیان کرد: این پروژه با اعتبار بیش از 52 میلیارد ریال در مساحت 10 هزار متر مربع به طول 800 متر از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است.

اصغری با بیان اینکه این مسیر تا پایان خرداد ماه به بهره برداری می رسد، اضافه کرد: تایل گذاری، احداث مسیر دوچرخه، ایجاد استراحتگاه، نصب مبلمان شهری از اقداماتی است که در این پروژه اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: گفتنی است، احداث بزرگترین مجموعه بازی کودکان، نصب بلندترین میل پرچم، پیش بینی فضاهای ورزشی، آبشار، احداث تفرجگاه ها و استراحت گاه ها، مجموعه طبیعت گردی برای آشنایی بیشتر شهروندان با گونه های گیاهی و جانوری و... از امکاناتی است که در پروژه کوه پارک مشهد در نظر گرفته شده است.

منبع: