پنجشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹
چچ
2KLYutin2LIg2YbYuNin2LHYqiDZh9in2Yog2YjZitqY2Ycg2K/YsSDYr9mIINmH2YHYqtmHINiu2KfYtSDZvtmK2LQg2LHZiA==

رییس ستاد کرونا شهرداری مشهد خبرداد؛

آغاز نظارت های ویژه در دو هفته خاص پیش رو

رییس ستاد کرونا شهرداری مشهد از آغاز نظارت‌های ویژه در بخش حمل‌ونقل عمومی در دو هفته خاص پیش رو خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در مراسم ستاد کرونا شهرداری مشهد، اظهار کرد: با توجه به افزایش بیماران بستری ناشی از کرونا در شهر مشهد، مقرر شد به‌صورت خاص دو هفته ویژه را در بخش خدمات شهری در حوزه‌های مختلف داشته باشیم.

وی افزود: همچنین برای این مدت در بخش حمل‌ونقل عمومی نیز باید نظارت‌ها شدت بیشتری پیدا کند. در حوزه پارک‌ها نیز باید از هر نوع تجمع مردم در این مکان‌ها جلوگیری به عمل آید و با آنان نیز برخورد قاطعی صورت گیرد.

رییس ستاد کرونا و معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین در حوزه همکاران خود شهرداری نیز بخشنامه 50 درصد دورکاری باید به‌صورت ویژه رعایت شود.

خواجه نائینی بابیان اینکه در طول این مدت کارگاه پروژه‌های غیرضروری نیز به تاکید شهردار تعطیل خواهند شد، تصریح کرد: در بخش مراجعه شهروندان نیز بنا بر آن شد که در این دو هفته پاسخگویی به سوالات مردم در حوزه شهرسازی و پروانه به‌صورت الکترونیکی باشد.

وی ادامه داد: علاوه بر این موارد در حوزه الیت نیز مقرر شد، اگر شورا مصوب کند در این دو هفته نیروهای الیت نیز در اختیار قطار شهری و اتوبوسرانی باشند تا در بخش نظارت ناوگان‌های حمل‌ونقل عمومی مشغول به فعالیت شوند.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1656746864319
Qt: 2.3070707321167