پنجشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸ ۴۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
آموزش رانندگان حمل ونقل بار درون شهری مجازی می شود

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد؛

آموزش رانندگان حمل ونقل بار درون شهری مجازی می شود

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد از آموزش مجازی ناوگان حمل بار درون شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی باخرد در این خصوص گفت: آموزش رانندگان بخشی از فرایند ثبت نام و دریافت پروانه است که پیش از شروع بیماری کرونا بصورت دوره های حضوری برگزار می شد اما باتوجه به شرایط موجود این امکان دیگر وجود ندارد.

وی افزود با توجه به اهمیت سلامت رانندگان و رعایت پروتکل های بهداشتی، همچنین غیرقابل توقف بودن سیستم صدور پروانه، تصمیم بر این شد که آموزش ها به صورت مجازی در اختیار این عزیزان قرار بگیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد با اشاره به آماده سازی بسترهای مناسب برای این کار، اضافه کرد: بر این اساس با موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی در این رابطه همکاری خواهد شد و تولید محتوای لازم نیز اکنون آغاز شده است.

باخرد افزود: این آموزش ها متمرکز بر قوانین حوزه حمل و نقل بار، حرکات اصلاحی و سلامت رانندگان، اخلاق کاری و حرفه ای و قوانین راهنمایی و رانندگان است که بیشتر بصورت تصویری ارائه خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم این آموزش ها ادامه داد: درحال حاضر نیز بسته های آموزشی در اختیار رانندگان قرار می گیرد و شکل گیری بستر جدید، در نوع خود اقدامی کم نظیر و تاثیرگذار در سهولت دسترسی به این آموزش ها محسوب می شود.

مجید خبیری

منبع: