چهارشنبه, ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۲۷
طبقه بندی:
  • اخبار کوتاه
  • دیپلماسی شهری
چچ
2K3YttmI2LEg2YXYudin2YjZhtiqINin2YLYqti12KfYr9mKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINiv2LEg2YjYqNmK2YbYp9ixINix2YjZitmD2LHYryDahtmG2K/YqNi52K/ZiiDYqNmHINmG2KfYqNix2KfYqNix2Yog2YfYp9mKINi02YfYsdmK

حضور معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در وبینار رویکرد چندبعدی به نابرابری های شهری

معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در وبینار رویکرد چند بعدی به نابرابری های شهری شرکت کرد که به دنبال آن گواهی حضور در این وبینار اخذ خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، این وبینار بخشی از پروژه "همسایگی، نابرابری و جوانان؛ رسیدگی به نابرابری های چند بعدی در دستور کار سیاسی محلی کشورهای در حال گذار" است که از طریق مشارکت بین Oxfam (برزیل، مکزیک، اسپانیا)، اتحادیه اروپا، شورای شهر بارسلونا، انجمن کلانشهرهای جهان- متروپلیس و مرکز امور بین الملل بارسلونا (CIDOB)برگزار می شود.

هدف از برگزاری این وبینار شناسایی سیاست های عمومی برای کاهش نابرابری ها در محیط های شهری از دیدگاه چند بعدی، میان رشته ای و مقطعی است.

این رویداد که به همت شرکای این پروژه برگزار می شود، به دنبال به اشتراک گذاشتن و انتشار تجربیات امیدوار کننده در اندازه گیری و تجزیه و تحلیل نابرابری ها در محیط های شهری، به ویژه در شهرهای بزرگ و کلانشهرها مانند مکزیکوسیتی، برازیلیا، سائوپائولو و بارسلونا انجام می شود.

گفتنی است این سازمان می کوشد تا استفاده از این روش ها را ترویج داده و دروس آموخته شده از این تجربیات را از دیدگاه سازمان های جامعه مدنی شهرداری ها (شورای شهر بارسلونا) به اشتراک بگذارد.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4627647399902
Qt: 1.2382910251617