پنجشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۴۷ ۲۶۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • ماه مبارک رمضان 1400
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YXYsdin2LPZhSDZvtix2YHZiti2INin2K3ZitinINi02KjZh9in2Yog2YLYr9ixINiv2LEg2LnYsdi12Ycg2YXZitiv2KfZhiDYtNmH2K/Ypw==

مسئول هیئت شهدای شهرداری مشهدالرضاعلیه السلام اعلام کرد؛

برگزاری مراسم پرفیض احیا شبهای قدر در عرصه میدان شهدا

مسئول هیئت شهدای شهرداری مشهدالرضا علیه السلام گفت: مراسم پرفیض احیا شبهای قدر در عرصه میدان شهدا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی در این خصوص افزود: همزمان با نزدیک شدن به شبهای پرفیض قدر و شهادت امیرالمومنین علی (ع) به همت هیئت شهدای شهرداری و هیئت ثارالله مشهدالرضا علیه السلام مراسم پرشکوه احیا با حضور اقشار مختلف مردم مومن و روزه دار درعرصه میدان شهدا برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: برهمین اساس روزهای شنبه 11 اردیبهشت، دوشنبه 13 اردیبهشت و چهارشنبه 15 اردیبهشت مصادف با شب نوزدهم، بیست ویکم و بیست وسوم ماه مبارک رمضان مراسم عزاداری شهادت حضرت علی (ع) و احیاء درعرصه میدان شهدای مشهد برپا می شود.

مسئول هیئت شهدای شهرداری مشهدالرضاعلیه السلام تصریح کرد: مراسم شبهای قدر از ساعت 21 با قرائت قرآن آغاز و با دعای جوشن کبیر، مناجات، سخنرانی، مداحی و قرآن به سرادامه خواهد یافت.

حسین حسامی با اشاره به اینکه مراسم شبهای قدر در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد، اظهارکرد: از مردم مومن و انقلابی در خواست می شود تا برای شرکت در این مراسم پرفیض قرآن و کتاب ادعیه شخصی و ماسک به همراه داشته باشند.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: