یکشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۴۸ ۱۸
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
کسب رتبه برتر در حوزه خدمات شهری توسط شهرداری منطقه 9

کسب رتبه برتر در حوزه خدمات شهری توسط شهرداری منطقه 9

شهرداری منطقه 9 مشهد براساس ارزیابی عملکرد سه ماهه معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، برای چهارمین بار متوالی در سال 99 موفق به کسب رتبه برتر در حوزه خدمات شهری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این مطلب، اظهار کرد: براساس گزارش ارزیابی سه ماهه چهارم معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد در خصوص عملکرد این حوزه، منطقه 9 موفق به کسب مقام برتر بین مناطق سیزدگانه شهرداری مشهد شد.

وی بیان کرد: این منطقه در جمع بندی کلی حوزه های محیط زیست، مدیریت ساماندهی و بند 20، خدمات شهری و فضای سبز موفق به کسب رتبه برتر شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد ادامه داد: این ارزیابی توسط معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد در پایان هر فصل انجام می شود که منطقه 9 در چهار ارزیابی صورت گرفته سال 99 رتبه برتر را به صورت متوالی کسب کرده است.

اصغری با بیان اینکه خدمات گسترده و منظمی توسط حوزه خدمات شهری این منطقه ارائه می شود، تاکید کرد: رفت و روب و نظافت معابر و جمع آوری زباله و خاک و نخاله، پاکسازی اراضی بایر، شستشو و لایروبی جداول و کانال های هدایت آب های سطحی و ... به صورت روزانه و مستمر انجام می شود.

وی اضافه کرد: در حوزه فضای سبز نیز احداث بوستان های متعدد و کاشت گل های فصلی و دائمی، نهال و پرچین و ... طی سال 99 در سطح منطقه انجام شده است.

شهردار منطقه 9 مشهد خاطرنشان کرد: پیشرفت و پویایی هر سیستم و سازمانی در گرو تلاش و همکاری روزافزون کارکنان به همراه تکریم ارباب رجوع است که این مهم در شهرداری منطقه 9 به صورت گسترده و موثر با همدلی و همکاری مضاعف به کار بسته شده و موجبات کسب موفقیت هایی را در حوزه های مختلف فراهم ساخته است.

منبع: