دوشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵ ۳۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
زندگی با کرامت و پاکدستی از شاخصه های اصلی کارگران است

عضو شورای اسلامی شهر مشهدبه مناسبت روز کارگر؛

زندگی با کرامت و پاکدستی از شاخصه های اصلی کارگران است

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پاکدامنی و پاکدستی دو موضوع مهم در اصول اخلاقی و کاری هر فرد محسوب می شود و امیدواریم تمامی کارگرانی که در شهرداری مشهد مشغول به فعالیت هستند از این مهم پیروی کنند؛ چرا که این موضوع از شاخصه های اصلی آن ها به شمار می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی در جریان دیدار با جمعی از کارگران شهرداری مشهد، اظهار کرد: تجلیل و تقدیر از کارگران موضوعی مهم محسوب می شود و اگر این عزیزان در حاشیه شهر سکونت داشته باشند اهمیت را دوچندان می کند، چرا که با این قشر بزرگ شدم و این مردمان را متدین، شریف و مذهبی می دانم.

وی تصریح کرد: تربیت نسل جدید بر اساس پایه ها و مفهوم های دین اسلام می تواند سبب شکوفایی نسل صالح و پاکی باشد که در آینده بتواند به کمک میهن عزیزمان بیاید و سبب رشد و توسعه عرصه های مختلف شود.

فیضی در دیدار با خانواده فرمانبر که رضایت خود را مبنی بر اهدای اعضای بدن فرزند خود به چند خانواده را داده بودند، تاکید کرد: سرشت پاک و سالم این گونه خانواده ها سبب به وجود آمدن مهربانی و محبت در بین مردم می شود و قطعا این گونه حرکات از ارزش های بسیار بالایی برخوردار است و خوشحالیم که خانواده ای از کارگران شهرداری مشهد تواسنته است این از خودگذشتگی را داشته باشد و به ده ها انسان دیگر زندگی مجدد ببخشد.

منبع: