چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴ ۶۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
فهرست بهای نگهداری فضای سبز سال 1400 شهرداری مشهد در سامانه مبصا بارگذاری شد

مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد؛

فهرست بهای نگهداری فضای سبز سال 1400 شهرداری مشهد در سامانه مبصا بارگذاری شد

مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از بارگذاری فهرست بهای نگهداری فضای سبز سال 1400 در سامانه مبصا ( متره، برآورد و صورت وضعیت) و ابلاغ آن به مجموعه های مختلف مدیریتی به منظور بهره برداری حوزه های مجری خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در سال جاری و با هدف تسریع در فرآیند تایید موافقتنامه های سال 1400، مراحل تدوین، تایید و پیاده سازی فهرست بها در سامانه مبصا، زودتر از سال های گذشته انجام شده است.

وی افزود: فهرست بهای نگهداری فضای سبز سال 1400 با بررسی دقیق توسط کارشناسان معاونت خدمات شهری تدوین و جهت بهره برداری به کلیه حوزه های مجری ابلاغ شده است.

مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد با اشاره به تدوین و پیاده سازی الکترونیکی فهرست بهای فضای سبز شهرداری مشهد و جامع بودن آن نسبت به اولین سال بارگذاری فهرست بها ( 1393)، بیان کرد: شهرداری مشهد در تدوین و پیاده سازی فهرست بها فضای سبز به صورت الکترونیکی جزو شهرداری های پیشرو کشور است.

بارانی با تاکید بر موظف بودن کارشناسان حوزه های بهره بردار شهرداری مشهد نسبت به ارائه، بررسی، تایید برآوردها و صورت وضعیت ها از طریق سامانه الکترونیکی مبصا، عنوان کرد: با توجه به این که پیمان‌های شهرداری بر مبنای فهرست بهای دولتی و بومی در شهرداری ثبت می‌شود، لازم است پس از ثبت برآورد در سامانه مبصا، به آدرس https://mabsa.mashhad.ir به صورت الکترونیکی صحه گذاری شود و پس از تایید، مجوز بارگذاری اسناد در مناقصه داده شود.

منبع: