سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۸ ۱۴۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
  • در آیینه رسانه
چچ
2KrZiNiz2LnZhyDCq9io2KfZitiv2YjCuyDYqtinINm+2KfZitin2YYg2KrYp9io2LPYqtin2YY=

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد خبرداد؛

توسعه «بایدو» تا پایان تابستان

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد از توسعه «بایدو» تا پایان تابستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد و به نقل از روزنامه شهرآرا محمدمهدی اسدی درباره تعداد دوچرخه های موجود در سامانه «بایدو» اظهار کرد: تا امروز 200 دوچرخه در ناوگان «بایدو» حضور دارند اما به دلیل اینکه نتوانستیم تعداد دوچرخه ها را افزایش دهیم، ایستگاه های دوچرخه هم به همان نسبت افزایش پیدا نکرده و تا امروز 45 ایستگاه اشتراک دوچرخه در شهر فعال شده اند.

وی افزود: البته در حال افزایش تعداد دوچرخه ها هستیم و تا 13 خرداد، روز جهانی دوچرخه سواری، 120 دوچرخه جدید به این مجموعه اضافه می‌شوند. در کنار آن، برنامه داریم که تا اوایل تیرماه، 300 دوچرخه دیگر نیز به این تعداد اضافه شوند.

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد بیان کرد: از تعداد ایستگاه های موجود هم 26 عدد به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات می دهند و بقیه ایستگاه ها از ساعت 6 تا 20 باز هستند. در مجموع، مشکلاتی که تولیدکننده ها با آن روبه رو هستند باعث شده است نتوانیم با سرعتی که می خواهیم سامانه را توسعه دهیم. با وجود این، امیدواریم بتوانیم دوچرخه ها را ماهانه افزایش دهیم و تا انتهای تابستان تعداد آن ها را به هزار برسانیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده: