دوشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۴۶ ۱۱۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه مسیر 45 متری سردخانه/ پروژه مسیر 45 متری سردخانه اواسط تابستان آماده بهره برداری می شود

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه مسیر 45 متری سردخانه/ پروژه مسیر 45 متری سردخانه اواسط تابستان آماده بهره برداری می شود

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه تعریض و بهسازی مسیر45 متری سردخانه اکنون از پیشرفت فیزیکی حدود 85 درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: با توجه به عرض کم معبر و مشکلات ترافیکی زیاد از جمله تصادفات منجر به فوت که به دلیل تردد تریلی های حمل بار از این منطقه شاهد آن بودیم، اجرای پروژه پل سواره و جاده دسترسی محور 45 متری سردخانه در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: برهمین اساس عملیات اجرایی پروژه اول آبان سال گذشته و با روشن شدن تابلو روزشمار287 روزه آغاز شد و امیدواریم تا اواسط تابستان آماده بهره برداری شود.

معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد، تصریح کرد: جاده دسترسی به سردخانه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان از سوی سازمان عمران و با همکاری شهرداری منطقه هفت در حال اجرا است.

کاظمی با اشاره به اینکه پروژه مسیر 45 متری اکنون دارای حدود 85 درصد پیشرفت فیزیکی است، ادامه داد: این پروژه شامل بهسازی مسیل و بازگشایی کال طرق با عرض حدود 40 متر، اجرای راه از میدان پایانه بار تا اتصال به کنارگذر اتوبان مشهد – نیشابور به عرض حدود 35 متر، ایجاد جداول انتقال آب سطحی، آیلند میانی و روسازی مسیرهای رفت و برگشت و اجرای چهار دهانه پل با طول 80 متر است.

مجید خبیری

منبع: