چهارشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴ ۵۱
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
پیشرفت ۷۵ درصدی اجرای پروژه بهسازی پیاده رو و احداث کانال جمع آوری آب های سطحی خیابان هاتف منطقه ثامن

پیشرفت ۷۵ درصدی اجرای پروژه بهسازی پیاده رو و احداث کانال جمع آوری آب های سطحی خیابان هاتف منطقه ثامن

شهردار منطقه ثامن مشهد از پیشرفت ۷۵ درصدی اجرای پروژه بهسازی پیاده رو و احداث کانال جمع آوری آبهای سطحی خیابان هاتف خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید فرهاد حجازی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای پاسخگویی به درخواست های شهروندان و همچنین ادامه اجرای برنامه های نهضت پیاده روسازی در بافت پیرامون حرم مطهر رضوی، تعریض و بهسازی پیاده رو خیابان هاتف به مساحت چهار هزار و 100 متر مربع، از اواخر اردیبهشت ماه آغاز شد.

وی افزود: با توجه به اینکه تکمیل شبکه جمع آوری آب های سطحی هم در سطح منطقه در حال اجرا است و در محدوده خیابان اشاره شده نیز این کانال اجرا نشده بود، به منظور جلوگیری از حفاری های مجدد و ایجاد مزاحمت دوباره برای شهروندان ساکن در محدوده، پروژه اجرای کانال جمع آوری آب های سطحی نیز به صورت همزمان در دستور کار قرار گرفت.

شهردار منطقه ثامن گفت: در مجموع اجرای این دو پروژه در خیابان هاتف با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیاردریال در دست اجرا است و در حال حاضر به صورت کلی بالغ بر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طبق پیش بینی های انجام شده، تا اول مرداد به صورت کامل اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: