چهارشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۵:۰۸ ۶۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
عملکرد شورای پنجم قابل دفاع است

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد؛

عملکرد شورای پنجم قابل دفاع است

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های و رییس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اقدامات و فعالیت های شورای شهر طی چهار سال گذشته، گفت: معتقدیم در مجموع عملکرد شورای پنجم قابل دفاع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد حسین ودیعی امروز و در نطق پیش از دستور یکصد و سی و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد، افزود: عملکرد ما طی چهار سال گذشته در حوزه های مختلف به ویژه حوزه ایثارگران قابل دفاع است و در رسانه‌ها و مناظره‌های مختلف برخی از این ابعاد بازگو شده است.

وی با بیان اینکه در دوره پنجم در حوزه کمیسیون ایثارگران فعالیت‌های بسیاری انجام شده است، اظهارکرد: تکمیل آسایشگاه جانبازان پارک ملت با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و اختصاص دو دستگاه خودرو با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال، احداث و تکمیل باغ‌موزه دفاع مقدس و تخصیص اعتبار به این حوزه

بخشی از این اقدامات بوده است.

رییس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: همچنین نام‌گذاری صد‌ها معبر به‌ نام شهدای گران‌ قدر و اختصاص تخفیف‌ها و بخشودگی‌های مختلف در حوزه شهری برای ایثارگران عزیزاز دیگرفعالیت‌های انجام‌شده در این دوره بوده است.

ودیعی درادامه به اقدامات انجام شده در حوزه اقتصادی و پروژه های مشارکتی اشاره و خاطرنشان کرد: در این دوره پروژه‌های زیادی راه‌اندازی شد که نما و منظر شهری را اصلاح کرد .

وی اضافه کرد: همچنین طی چهار سال گذشته پروژه‌های اقتصادی و سرمایه گذاری را از رکود خارج کردیم و پروژه‌های مشارکتی بسیاری نیز به سرانجام رساندیم که برای این حوزه ۲۳ هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص‌یافته است.

رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه گفت: در حوزه بازآفرینی نیز برای رفاه شهروندان مشوق‌های بازآفرینی و سرمایه‌گذاری تعریف شد که نتایج آن سال‌های آینده برای مردم مشخص خواهد شد و برهمین اساس می‌توانم بگویم کارنامه قابل دفاعی داریم.

مجید خبیری

منبع: