چهارشنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۴۴ ۴۵
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
اجرای بیش از پنج هزار متر مربع آسفالت از ابتدای سال جاری در منطقه 4

اجرای بیش از پنج هزار متر مربع آسفالت از ابتدای سال جاری در منطقه 4

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد از اجرای 5100 مترمربع روکش آسفالت و لکه گیری معابر این منطقه از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی با بیان این خبر اظهار کرد: بهبود و بهسازی معابر سواره رو شهری با هدف افزایش رفاه و ارتقا ضریب ایمنی و تسهیل در تردد شهروندان، مقابله با آب افتادگی معابر در مواقع بارندگی، ارتقا سطح سلامت با رفع معضلات بهداشتی و زیست محیطی و ارائه خدمات متوازن در سطح منطقه به طور مستمر در حال اجرا است.

وی افزود: براساس نیازسنجی صورت گرفته و در راستای تکریم شهروندان از ابتدای سال جاری پنج هزار و 100 مترمربع روکش و لکه گیری آسفالت معابر سطح منطقه با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 100 میلیون ریال اجرا شده است.

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد با بیان اینکه روکش و لکه گیری آسفالت معابر تا پایان سال جاری نیز ادامه خواهد داشت، گفت: معابر بولوار نبوت، پنجتن، و ... از معابری بودند که در این مدت لکه گیری و روکش آسفالت شدند.

ذبیحی خاطرنشان کرد: در راستای حذف معابر خاکی، نهضت آسفالت معابر، ارائه متوازن خدمات و همچنین بهبود وضعیت تردد وسایل نقلیه، ارتقا سطح بهداشت و رفاه شهروندان تمامی معابر خاکی سطح منطقه آسفالت شده و معبر خاکی که پروژه های شرکت های خدماتی در آن به اتمام رسیده و دارای طرح تفصیلی باشد در منطقه وجود ندارد.

منبع: