یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۵۷
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZvtin2YrZhNmI2Kog2LfYsditIMKr2YXYrdmE2Ycg2KrYsdmF2YrZhdmKwrsg2K/YsSDYqNix2K7ZiiDYp9iyINiv2YHYp9iq2LEg2KrYs9mH2YrZhNqv2LHZig==

مدیر پروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد خبرداد؛

اجرای پایلوت طرح «محله ترمیمی» در برخی از دفاتر تسهیلگری

مدیر پروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد از اجرای پایلوت طرح محله ترمیمی در برخی از دفاتر تسهیلگری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جعفر سروی با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به ضرورت و اهمیت توسعه روش های ترمیمی در سطح محلات شهری و شناخت میدانی قابل اطمینان تسهیلگران در دفاتر توسعه محلی در محلات کم برخوردار و اهمیت انجام اقدامات اجتماعی توامان با عملیات عمرانی در راستای ارتقا سطح فرهنگی جامعه، تفاهم نامه ای بین معاونت خدمات شهری و معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری شهری با هدف تسریع و تسهیل روندهای دستیابی به اهداف ترمیمی منعقد شد.

وی افزود: در همین راستا سازمان بازآفرینی شهری به جهت شناخت ظرفیت های علمی و اجرایی دفاتر تسهیلگری، فراخوانی ارائه و از 12 دفتر تسهیلگری سطح شهر مصاحبه و توانسنجی توسط ناظر علمی دبیرخانه، نماینده معاونت خدمات شهری، نماینده سازمان بازآفرینی و نماینده معاونت اقتصادی صورت گرفت.

مدیر پروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد بیان کرد: مطابق بررسی های صورت گرفته 6 دفتر به عنوان پایلوت اجرای طرح محله ترمیمی با کسب رتبه های یک تا 6 برگزیده شدند.

لازم به ذکر است؛ کار این دفاتر مواجه و پیشگیری از جرائم و تخلفات شهری به صورت ترمیمی و با کمک شوراهای حل اختلاف صلحیه است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6286606788635
Qt: 1.4451491832733