سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۷ ۷۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfYsdin2KbZhyDYqNiz2KrZhyDYotiy2YXYp9mK2LTYp9iqINm+2LLYtNmD2Yog2KjYpyDYqtiu2YHZitmBIDgw2K/Ysdi12K/ZiiDYqNmHIDIw2YfYstin2LEg2LHYp9mG2YbYr9mHINmG2KfZiNqv2KfZhiDYrdmF2YQg2Ygg2YbZgtmEINio2KfYsQ==

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

ارائه بسته آزمایشات پزشکی با تخفیف 80درصدی به 20هزار راننده ناوگان حمل و نقل بار

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد از ارائه آزمایشات پزشکی با 80درصد تخفیف برای 20هزار راننده ناوگان حمل و نقل بار درون شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی باخرد در این خصوص گفت: یکی از دغدغه های ما ارائه خدمات رفاهی مناسب به فعالان بخش ناوگان حمل و نقل بار درون شهری بخصوص در حوزه خدمات بهداشتی و پزشکی است.

وی با اشاره به اهمیت سلامت این رانندگان و تعرفه بالای خدمات درمانی افزود: خوشبختانه با پیگیری های بسیار به ویژه پیگیری های معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد، مدیریت شهری این موضوع را مورد توجه ویژه قرار داد و موافقت های لازم برای ارائه خدمات سلامت در قالب آزمایشات پزشکی ویژه رانندگان با تخفیف ویژه اخذ شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: برهمین اساس ما نیز بلافاصله طی تفاهمنامه ای با مدیریت مراکز پزشکی شهرداری مشهد، این طرح را آماده اجرا کردیم.

باخرد تصریح کرد: بر اساس این طرح برای رانندگان واجد شرایط، برای هر نفر 22نوع آزمایش مختلف انجام خواهد شد که با تشخیص پزشک متخصص می تواند تا 31 مورد نیز افزایش داشته باشد.

وی، مدت زمان اجرای این طرح را یکسال اعلام و در تشریح نحوه اطلاع رسانی به رانندگان واجد شرایط اظهار کرد: این افراد از طریق دریافت پیامک در جریان مکان و زمان مراجعه به مراکز پزشکی شهرداری مشهد قرار می گیرند و با پرداخت تنها 50 هزار تومان از بسته خدمات آزمایشات پزشکی با 80درصد تخفیف بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد ادامه داد: امیدواریم بزودی شرایط ارائه خدمات بیمه تکمیلی نیز به رانندگان فراهم شود.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: