چهارشنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • هواشناسی
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINm+2KfZitiv2KfYsdmKINmH2YjYp9mKINqv2LHZhSDYqtinINix2YjYsiDYrNmF2LnZhyDYr9ixINin2LPYqtin2YY=

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی پایداری هوای گرم تا روز جمعه در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، پایداری هوای گرم را تا روز جمعه همراه با وزش باد نسبتا پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق تحلیل نقشه‌های آینده‌‎نگری و تصاویر ماهواره، از فردا به تدریج بر سرعت وزش باد افزوده شده به طوری که روزهای پایانی هفته در مناطق بادخیز شرق و جنوب شرق استان توفان و گردوخاک دور از انتظار نیست. ضمن اینکه طی این مدت به خصوص در مناطق کوهستانی شمال استان گذر ابر را شاهد خواهیم بود. جمعه از جمله برای شمال غرب و مناطقی از مرکز استان کاهش نسبی دمای هوا پیش‌بینی می‌شود.

در 24 ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای 18 درجه سانتیگراد خنک‌ترین و سرخس با بیشینه دمای 46 درجه سانتیگراد گرم‌ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. طی این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد به ترتیب 25 و 41 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز چهارشنبه شهرستان مشهد،کمی تا نیمه ابری بعدازظهر وزش باد به نسبت شدید موقتی پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد در سردترین زمان 25درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 43 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1985012690226
Qt: 2.2113397121429