یکشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸ ۳۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfZgdiy2KfZiti0IDE1MCDYr9ix2LXYr9mKINiz2YLZgSDYqti52YfYryDYqNmK2YXZhyDYqtmD2YXZitmEINiv2LHZhdin2YYg2KrYp9mD2LPZitix2KfZhtin2YYg2K/YsSDYs9in2YQg2KzYp9ix2Yo=

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

افزایش 150 درصدی سقف تعهد بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان در سال جاری

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از افزایش 150 درصدی سقف تعهدات بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان و خانواده محترم آنها خبر داد و افزود: ثبت نام از متقاضیان از اول تیر ماه آغاز و تا چهارشنبه 6 مرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی دراین خصوص، گفت: طبق پیگیری های انجام شده حداکثر تعهدات بیمه گر برای اعمال جراحی محدود و انواع خدمات آنژیوگرافی،جراحی ستون فقرات، پیوند قرنیه چشم، شیمی درمانی و ... از 60 میلیون ریال در سال گذشته به 150 میلیون ریال در سال جاری افزایش یافته است .

وی اضافه کرد: همچنین پوشش این تعهدات در مورد هزینه های بیمارستانی تاکسیرانان و خانواده آنها برای 6 عمل اصلی شامل جراحی های قلب، مغز و اعصاب، پیوند کلیه، پیوند کبد ریه و دیگر تعهدات نیز 50 درصد افزایش داشته است .

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: سهم بیمه تکمیل درمان تاکسیرانان حدود 9 میلیون و دویست هزار ریال است که حدود 7 میلیون و سیصد و سی هزار ریال آن توسط سازمان تاکسیرانی پرداخت و الباقی آن به عهده تاکسیران خواهد بود، همچنین این حق بیمه برای هر فرد از خانواده آتاکسیران مبلغ 9 میلیون ریال است که مبلغ 1 میلیون ریال آن نقد و الباقی در 5 قسط از طرف بیمه گذار وصول می شود.

محبی ادامه داد: تاکسیرانان عزیز حداکثر تا چهارشنبه 6 مرداد ماه فرصت دارند با مراجعه به آدرس _ میدان شهدا، ساختمان میلاد، طبقه منهای یک واحد B31 و انتهای بلوار وکیل آباد، ورودی کوهستان پارک، پایانه غرب ایستگاه قطار شهری واحد یک_ شرکت آرتا نوین نسبت به ثبت نام بیمه تکمیل درمان اقدام کنند .

منبع:
آدرس کوتاه شده: