سه شنبه, ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۲۷ ۲۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KzYp9io2KzYp9mK2Yog2YrZgyDZhdmK2YTZitmI2YYg2YggMzk2INmH2LLYp9ixINmF2LPYp9mB2LEg2KfYsiDYt9ix2YrZgiDZvtin2YrYp9mG2Ycg2YfYp9mKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINiv2LEg2KrZitix2YXYp9mH

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد اعلام کرد؛

جابجایی یک میلیون و 396 هزار مسافر از طریق پایانه های شهرداری در تیرماه

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد گفت: طی تیرماه بیش از یک میلیون و 396 هزار مسافر از طریق پایانه های شهرداری به مشهد وارد و یا از این شهر خارج شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی در این خصوص، افزود: براساس آمار از ابتدا تا 31 تیرماه 1400 بیش از یک میلیون و 396 هزارو 976 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری مشهد جابجا شده اند.

وی اضافه کرد: این درحالی است که طی تیرماه سال گذشته حدود 892هزارو129 مسافر از طریق پایانه های مسافربری شهرداری به مشهد وارد و یا از این شهر خارج شده اند.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: مقایسه این دو آمار نشان دهنده این است که جابجایی مسافر از طریق پایانه های شهرداری در تیرماه امسال نسبت به تیرماه سال گذشته حدود 57 درصد افزایش داشته است.

قربانی به اجرای طرح اصلاح الگوی سفر در پایانه مسافربری اشاره و اظهارکرد: براساس این طرح فروش بلیت در پایانه مسافربری کاملا ممنوع و فروش بلیت تنها از طریق الکترونیک توسط درگاه های اینترنتی و آژانس های مسافرتی خارج از پایانه انجام می شود.

وی افزود: براین اساس به زائران و مجاوران توصیه می شود تا قبل از حضور در پایانه و انجام سفر بلیت خود را از طریق الکترونیک و آژانس های مسافرتی به نام مسافر تهیه کنند زیرا عبور از گیت های هوشمند و ورود به جایگاه سوار شدن مسافران به اتوبوس فقط از طریق کیو آرکد مندرج بر بلیت صادر شده به نام مسافر امکان پذیر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: با توجه به قرمز بودن وضعیت شهر مشهد از نظر شیوع کرونا پروتکل های بهداشتی با شدت بیشتری در پایانه ها اجرا می شود اما با این حال از مردم درخواست می شود تا از انجام سفر غیر ضروری خود داری کنند.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: