چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۵۳ ۷۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2YbYtdioINmIINix2KfZhyDYp9mG2K/Yp9iy2Yog27cg2K/ZiNix2KjZitmGINmG2LjYp9ix2Kog2KrYtdmI2YrYsdmKINiv2LEg2YXYudin2KjYsSDYtNmH2LEg2YXYtNmH2K8=

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

نصب و راه اندازی ۷ دوربین نظارت تصویری در معابر شهر مشهد

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: نصب و راه اندازی ۷ دوربین نظارت تصویری در معابر سطح شهر مشهد به انجام رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی با بیان این مطلب، اظهار کرد: این دوربین ها در معابری که به لحاظ ترافیکی دارای اهمیت هستند و رصد آن ها منجر به مدیریت بهینه خواهد شد نصب شده است.

وی ادامه داد: نصب این دوربین ها در میدان کارآفرین، تقاطع ستاری- آموزگار، تقاطع رهایی- سرافرازان، تقاطع ادیب- اندیشه، میدان لادن، توس ۵۴ و بزرگراه پیامبر اعظم (ص) ۷۳ انجام شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: تاکنون با مطالعات و برنامه ریزی و همچنین استعلام از پلیس راهور، ۴۷۳ دوربین نظارت تصویری در سطح معابر شهر که نیاز به رصد تصویری داشته، نصب و راه ‌اندازی شده است.

عطارزاده طوسی تاکید کرد: هدف از نصب و راه اندازی این دوربین ها؛ نظارت بر روند ترافیک، اصلاح زمانبندی چراغ های فرماندهی، رویت تصادفات، رفع مشکلات ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور خودروها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: با نصب و تجهیز این دوربین ها در معابر، نظم و انضباط ترافیکی در معابر شهر افزایش می یابد.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده: