چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳ ۶۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2LbYsdmI2LHYqiDYp9iz2KrZhdix2KfYsSDZvtix2YjamNmHINit2YIg2KrZgtiv2YUg2LnYp9io2LHZvtmK2KfYr9mHINiv2LEg2LPYt9itINi02YfYsQ==

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تاکید کرد؛

ضرورت استمرار پروژه حق تقدم عابرپیاده در سطح شهر

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: انتظار ما استمرار و در اولویت قرار گرفتن این پروژه است، زیرا که اصلاح رفتار ترافیکی مردم بسیار زمان بر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری در خصوص طرح کلان پروژه حق تقدم عابر پیاده، اظهار کرد: با توجه به کاهش آمار تصادفات در سال گذشته، بازخورد ما از این طرح مثبت بود. همچنین اجرای این طرح ما را به اهدافی که در کلان پروژه یعنی ارتقا انضباط ترافیکی و ایمنی عبور و مرور عابرین پیاده نزدیک تر است.

وی ادامه داد: انتظار ما استمرار و در اولویت قرار گرفتن این پروژه است، زیرا که اصلاح رفتار ترافیکی مردم بسیار زمان بر است.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین بهتر است که در این راستا با توجه به تاکیدات شهردار مشهد از ظرفیت شهرداران مناطق نیز استفاده کنیم.

منتظری با بیان اینکه این پروژه فراسازمانی است، تاکید کرد: یکی از سازمان های پیشرو در حق تقدم عابرپیاده سازمان اتوبوسرانی است که می تواند در این پروژه مهم نقش بسزایی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اقداماتی که در این پروژه طی سال های گذشته صورت گرفته، می توانیم در راستای عملکرد هرچه بهتر این پروژه از نهادهای ذی ربط مانند دانشگاه ها بهره مند شویم.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده: