چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲ ۹۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2b7YsdmI2pjZhyDZhdiz2YrYsSDYr9iz2KrYsdiz2Yog2KrZgtin2LfYuSDYotiy2KfYr9qv2KfZhiDYqNmHINi02KfZhtiv2YrYsiDZvtin2LPYriDYqNmHINmF2LfYp9mE2KjZhyDZhdix2K/ZhSDYqNmI2K8=

عضو شورای شهر مشهد؛

پروژه مسیر دسترسی تقاطع آزادگان به شاندیز پاسخ به مطالبه مردم بود

عضو شورای شهر مشهد گفت: اجرای پروژه مسیر دسترسی تقاطع آزادگان به شاندیز پاسخ مدیریت شهری و شورای شهربه مطالبه مردم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند امروز در مراسم افتتاح مسیر دسترسی تقاطع آزادگان به کنارگذر شاندیز، که با حضور محمد رضا کلائی شهردارمشهد، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر، معاون عمران، حمل ونقل وترافیک شهرداری و مدیران شهری برگزارشد، افزود: ساماندهی ترافیک سنگین میدان نمایشگاه و پل مهندس پرتوی در انتهای بولوار وکیل‌آباد یکی از خواسته‌های شهروندان مشهدی بود که از ابتدای فعالیت شورای پنجم، مورد توجه قرار گرفت.

وی اضافه کرد: به اعتقاد بسیاری از شهروندان و کارشناسان، مشهد در این دوره به یک کارگاه بزرگ عمرانی و ساختمانی تبدیل شده است.

عضو شورای شهر مشهد تصریح کرد: میدان نمایشگاه مصداق عینی و بارز این گفته است؛ با پروژه‌های عمرانی که در این نقطه تعریف و اجرایی شد، رکود و ترافیک و سکون گذشته امروز به حرکت و پویایی و روانی ترافیک تبدیل شده است.

بهاروند با بیان اینکه کارهای بزرگی در دوره مدیریت شهری برخاسته از شورای پنجم انجام شد، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که قطعه دیگری از پازل ترافیکی این محدوده در روزهای پایانی فعالیت شورای شهر، به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: امیدواریم این عزم، همت، جدیت و این مسیر در شورای ششم نیز استمرار داشته باشد.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: