چهارشنبه, ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ۱۷:۲۵
چچ
2b7Zitqv2YrYsSDYqtio2K/ZitmEINit2YjYstmHINmF2YLYp9mI2YXYqiDYqNiz2YrYrCDYtNmH2K/Yp9mKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmIINi02YjYsdin2Yog2KfYs9mE2KfZhdmKINmF2LTZh9iv2KfZhNix2LbYpyDYudmE2YrZhyDYp9mE2LPZhNin2YUg2KjZhyDYs9in2LLZhdin2YYg2YfYs9iq2YrZhQ==

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری وشواری اسلامی مشهد الرضا علیه السلام؛

پیگیر تبدیل حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام به سازمان هستیم

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شواری اسلامی مشهد الرضا علیه السلام با توجه به اهمیت خدمات رسانی به زائران و مجاوران امام مهربانی ها، گفت: با توجه به اهمیت موضوع و حجم بالای کار، پیگیر تبدیل حوزه مقاومت بسیج شهرداری مشهد به سازمان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ حسین حسامی، امروز در نشست مشترک با سرگرد مقامی ارشد ناحیه سپاه محلات خوزستان و هیات همراه که با حضور مدیران حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام برگزار شد، ضمن خوش آمد گویی، افزود: خدمت به زائران حضرت رضا(علیه السلام) به ویژه زائران بسیجی یک توفیق بزرگ است.

وی اضافه کرد: برای ما مشهدی ها به عنوان خادمان امام رضا(علیه السلام) توفیق خادمی و خدمات رسانی به زائران حریمش یک افتخار است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام، تصریح کرد: با توجه به فعالیت هایی که در مدیریت شهری مشهد درحال انجام است حدود 7000 همکار بسیجی در حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضاعلیه السلام فعال هستند.

حسامی ادامه داد: شهرداری مشهد در قالب 45 عملیات و 213 خدمت به صورت مستقیم به زائران و مجاوران خدمات رسانی می کند، با توجه به حجم بالای کار، اگر روحیه جهاد، ایثار و از خود گذشتگی نباشد قطعا خدمت رسانی رنگ و بوی خدمت به زائران و خادمی حضرت رضا علیه السلام را نخواهد داشت.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام گفت: برهمین اساس یکی از وظایفی که ما اکنون در قالب حوزه مقاومت بسیج شهرداری مشهد و شورای اسلامی مشهد الرضا علیه السلام و در آینده در قالب سازمان ترسیم کرده ایم حرکت در مسیر مبانی انقلاب اسلامی و ارائه خدمت بی منت همراه مردم یاوری و مردم باوری است که این نیازمند، داشتن کارکنانی در تراز انقلاب اسلامی است.

وی افزود: کارکردهای مختلفی برای سپاه و بسیج در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری تعریف شده است، اما در حوزه مقاومت بسیج اولین موضوعی که مد نظر همکاران عزیزمان قراردارد مدیرانی کارآمد در تراز انقلاب اسلامی است که خوشبختانه این اتفاق افتاده است.

حسامی تصریح کرد: با توجه به اینکه نظام شورایی در حوزه مدیریت شهری مد نظر است شوراهای اسلامی شهر متفاوتی هر دوره انتخاب شده و خدمات رسانی کرده اند، اما بحمدالله درانتخابات این دوره شوراها و ریاست جمهوری اتفاقات خوبی افتاد و شوراهای انقلابی، متخصص روی کارآمد که جا دارد به مردم تبریک گفت که با بصیرت در انتخابات شرکت کردند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام، ادامه داد: در شورای اسلامی شهر مشهد الرضا علیه السلام نیز خوشبختانه این اتفاق افتاد و عناصر جوان، متخصص، متدین و مومن به مبانی انقلاب اسلامی برای خدمت به زائران و مجاوران حضرت رضا علیه السلام انتخاب شدند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری وشواری اسلامی مشهد الرضا علیه السلام، افزود: با توجه به این اقدامات، تاکنون جلسات و نشستهای خوبی را با بسیج شهرداری اهواز، تهران و سایر کلانشهرها داشته ایم تا انتقال تجارب صورت بگیرد و اکنون نیز آماده تداوم این نشست ها هستیم.

همچنین درادامه این نشست سرگرد مقامی ارشد ناحیه سپاه محلات خوزستان و حوزه چهار بسیج شهرداری خوزستان نیز با تقدیر از اقدامات انجام شده از سوی حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهد الرضا علیه السلام تقدیر و تشکر کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4842960039775
Qt: 1.268150806427