یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۹:۰۴ ۸۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
  • محرم و صفر 1400
چچ
2LTZh9ixINio2KfZitivINin2LIg2YTYrdin2Lgg2YPYp9mE2KjYryDYuNin2YfYsdmKINmIINmF2LnZhtmI2Yog2KrZiNiz2LnZhyDZvtmK2K/YpyDZg9mG2K8=

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد؛

شهر باید از لحاظ کالبد ظاهری و معنوی توسعه پیدا کند

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید شهر را از لحاظ کالبد ظاهری، معنوی و رفتاری توسعه دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت السلام و المسلیمن حسن منصوریان در مراسم افتتاحیه حسینیه ای به وسعت شهر که با حضور رییس شورای اسلامی شهر مشهد، سرپرست شهرداری مشهد، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: ورود شورای ششم شهر مشهد را در کرسی مدیریت شهری همزمان با شروع ایام محرم به فال نیک می گیریم.

وی افزود: امید داریم در طول این دوره شهر با یک عدالت اجتماعی در زمینه های عمرانی و فرهنگی پیش رود. شورای ششم در نظر دارد که در کنار فعالیت های عمرانی و توسعه آن؛ مسائل فرهنگی و هویت رضوی را نیز کاربردی و علمی تر در شهر پیش ببرند.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: باید شهر را از لحاظ کالبد ظاهری، معنوی و رفتاری توسعه دهیم.

منصوریان با بیان اینکه این ویروس منحوس باعث شده عزاداری های ما در شان مشهد که خانه امام رضا (ع) است، برگزار نشود، تصریح کرد: با این وجود دوستان ما با تدابیری که دارند، با همت همه مردم عزیز می توانند برنامه هایی که در شان امام رضا (ع) است را برگزار کنند.

وی ادامه داد: از همه همکاران خود در مناطق و سرپرست شهرداری مشهد تقاضا دارم، پیشانی کار شورای انقلابی را با قوت و شدت و در شان مشهد دوستداشتنی انجام دهند. از همه مردم نیز تقاضا دارم نیز پای کار آیند و با سازمان هایی مانند سازمان تبلیغات، اداره کل اوقاف و شهرداری همکاری کنند و نگذارند آن چیزی که به اسم بیماری است، شما را دلسرد از عزای سیدالشهدا (ع) کند. تمام پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی را باید رعایت کنیم.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده: