یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ۱۹:۰۷ ۱۱۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
  • محرم و صفر 1400
چچ
2YHYudin2YTZitiqINu027DbuSDZh9mK2KfYqiDZhdiw2YfYqNmKINio2Ycg2YXZhtin2LPYqNiqINin2YrYp9mFINmF2K3YsdmFINiv2LEg2LPYt9itINi02YfYsQ==

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد؛

فعالیت ۴۰۹ هیات مذهبی به مناسبت ایام محرم در سطح شهر

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: تاکنون تعداد هیئات مذهبی که مراجعه کردند ۴۰۹ مورد بوده تا بتوانند در فضای باز با حفظ پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را ادامه دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حسینیه ای به وسعت شهر که با حضور رییس شورای اسلامی شهر مشهد، سرپرست شهرداری مشهد و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: در نمایشگاهی که امروز افتتاح شد، تمامی آن خدماتی که از نظر فرهنگی و اجتماعی به هیئات مذهبی برای ماه محرم برای فعالیت ارائه خواهد شد، در یک مجموعه در ساختمان شمس واقع در عرصه میدان شهدا قرار گرفته است.

وی ادامه داد: رویکرد اصلی مدیریت شهر این است که تا می توانیم از برنامه های مردمی و مشارکتی حمایت کنیم.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تاکید کرد: باتوجه به وجود ویروس کرونا سعی کرده ایم که هیئات مذهبی از فضاهای باز شهری برای برگزاری مراسمات خود بهره مند شوند.

منتظری تاکید کرد: تاکنون تعداد هیئات مذهبی که مراجعه کردند ۴۰۹ مورد بوده تا بتوانند در فضای باز با حفظ پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را ادامه دهند.

منتظری در بحث سیاهپوشی سطح شهر نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است، عنوان کرد: همچنین در این راستا تمامی طرفیت های استرابوردها و بیلبوردهای سطح شهر نیز به مناسبت‌ این ایام سیاه پوش خواهد شد.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده: