یکشنبه, ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ۲۰:۴۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KfZhtis2KfZhSDYqtio2YTZiti62KfYqiDZhdit2YrYt9mKINqv2LPYqtix2K/ZhyDYqNix2KfZiiDYp9mK2KfZhSDZhdit2LHZhSDYr9ixINiz2LfYrSDYtNmH2LE=

سرپرست شهرداری مشهد خبرداد؛

انجام تبلیغات محیطی گسترده برای ایام محرم در سطح شهر

سرپرست شهرداری مشهد از انجام تبلیغات محیطی گسترده برای ایام محرم در سطح شهر خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا خواجه نائینی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حسینیه ای به وسعت شهر که با حضور رییس شورای اسلامی شهر مشهد، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: مشهد شهر امام رضا (ع) بوده و شروع شورای ششم نیز همزمان با ایام محرم شده است. در حال حاضر حجم تبلیغات محیطی برای این ایام بیش از دو برابر سال های گذشته بوده است.

وی ادامه داد: در این راستا ۷۰۰ بیلبورد و استرابورد و تمامی بیلبوردهای تجاری در اختیار محرم است. تمامی این اقدامات بدین جهت صورت گرفته تا خاطرات ایام محرم در ذهن ها تداعی شود.

سرپرست شهرداری مشهد تصریح کرد: اگر بتوانیم به لحاظ صوتی نیز حس و حال محرم را در شهر ایجاد کنیم، بسیار امری شایسته است.

خواجه نائینی عنوان کرد: مشهد شهر امام رضا (ع) است، همه ما در تیم مدیریت شهری تلاش خواهیم کرد که تمامی مراسمات ویژه ایام محرم را در شأن نام مشهد و امام رضا (ع) برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه هدف ما از سیاهپوشی های سطح شهر در ایام محرم، تداعی یاد و خاطره آن دوران است، گفت: امید داریم با تدابیری که برای این ایام در نظر گرفته شده این تداعی ها در سطح شهر حس شود و این تغییرات به تحولات در ما نیز منجر شود.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2038532892863
Qt: 0.78588485717773