چهارشنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۲۳ ۷۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KfZg9ix2KfZhiDZh9in2Yog2YXYrdmK2LfZiiDZiNmK2pjZhyDZhdit2LHZhSDYr9ixINiz2LfYrSDYtNmH2LE=

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد؛

اکران های محیطی ویژه محرم در سطح شهر

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: 42 سازه قاب عکس معابر شهر با موضوع شهدای مدافع حرم به مناسبت دهه اول محرم و شهدای تیپ فاطمیون اکران شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل زاده در خصوص اکران های محیطی محرم در سطح شهر، اظهار کرد: تعداد 3 هزار پرچم بیرقی بی.آر.تی قرمز و مشکی که به پیام السلام علیک یا اهل بیت النبوه مزین شده و حدود 3 هزار پرجم بیرقی سرچوب با پیام "اجرک الله یا صاحب الزمان (عج)" در سطح شهر جانمایی شده است.

وی ادامه داد: همچنین برای تعداد 170 پایه پل نیز طرح های ویژه ای در نظر گرفته ایم و تعداد 6 سازه پارچه ای آماده شده نیز در سطح شهر اکران خواهد شد.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین حدود هزار و 500 پرچم در حالت اهتزاز در سطح شهر داریم که دو سوم آن سیاه شده است. علاوه بر آن 5 مورد پرچم با متراژ بسیار بلند در ساختمان های بلند (برج) سطح شهر با پیام "لبیک یاحسین (ع)" نصب خواهد شد.

اسماعیل زاده تصریح کرد: از 272 سازه استرابوردی که در اختیار داریم 250 مورد آن در خصوص اکران های ماه محرم و مابقی آن به بحث کرونا اختصاص پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت چاپ شده استرابورد سه هزار متر مربع است، عنوان کرد: 87 بیلبورد فرهنگی به ظرفیت 7 هزار و 500 متر مربع نیز به موضوع ایام محرم اختصاص پیدا کرده است.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد اضافه کرد: حدود هزار و 800 بنر برای سازمان اتوبوسرانی و 24 تابلو برای خط یک مترو و 4 تیزر تلوزیونی سطح شهر در نظر گفته شده است.

اسماعیل زاده خاطرنشان کرد: همچنین 42 سازه قاب عکس معابر شهر با موضوع شهدای مدافع حرم به مناسبت دهه اول محرم و شهدای تیپ فاطمیون اکران شده است.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده: