شنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۰ ۱۱۹
طبقه بندی: در آیینه رسانه
چچ
2KfZhtiq2K7Yp9ioINi02YfYsdiv2KfYsSDZhdi02YfYryDYqtinINiv2YjYtNmG2KjZhw==

سخنگوی شورای اسلامی شهر خبر داد؛

انتخاب شهردار مشهد تا دوشنبه

فرایند ارائه برنامه‌های گزینه‌های شهرداری مشهد که از 19 مردادماه آغاز شده بود، پنجشنبه به اتمام رسید و حالا نوبت اعضای شورای اسلامی شهر مشهد است که با بررسی برنامه‌های ارائه‌شده در پایان این‌فرایند، سکاندار شهر مشهد را انتخاب کنند. البته آن‌طور که سخنگوی شورای شهر اعلام کرد شهردار مشهد در هفته آینده و تا روز دوشنبه انتخاب خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد به نقل از روزنامه شهرآرا؛ موسی‌الرضا حاجی‌بگلو با بیان اینکه همه گزینه‌های تصدی شهرداری مشهد در هفته گذشته و در جمع اعضای شورا برنامه‌هایشان را برای اداره مشهد ارائه کردند، گفت: در ابتدا برای شهردار مشهد 9 گزینه در نظر داشتیم که یک نفر بنا به دلایلی انصراف داد و هشت نفر باقی‌مانده‌، برنامه‌هایشان را در جلسه‌ای با اعضای شورای اسلامی شهر ارائه دادند.
سخنگوی شورای شهر با اشاره به بررسی برنامه‌ها توسط اعضای شورا، از معرفی شهردار آینده مشهد در هفته آینده خبر داد و افزود: اعضای شورا در حال بررسی برنامه‌های ارائه‌شده توسط 8 گزینه فعلی هستند که یکی از آن‌ها به‌صورت قطعی در هفته آینده به عنوان شهردار مشهد انتخاب خواهد شد. با توجه به تعطیلی تاسوعا و عاشورای حسینی، این‌ماجرا قطعا تا روز دوشنبه به اتمام خواهد رسید و شهردار آینده مشهد معرفی خواهد شد.

آدرس کوتاه شده: