سه شنبه, ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ۲۰:۵۲ ۴۴
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • محرم و صفر 1400
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YXYsdin2LPZhSDYs9mI2q/ZiNin2LHZiiDYp9mK2KfZhSDZhdit2LHZhSDYr9ixINmB2LbYp9mKINmI2LHYsti02Yog2LHZiNio2KfYsiDYs9i32K0g2YXZhti32YLZhw==

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد خبر داد؛

برگزاری مراسم سوگواری ایام محرم در فضای ورزشی روباز سطح منطقه

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد از برگزاری مراسم سوگواری ایام محرم در فضای ورزشی روباز سطح منطقه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی در جلسه مسوولین هیات مذهبی که با حضور روسای نواحی، معاون فنی اجرایی، رییس اداره فرهنگی اجتماعی و نماینده‌های هیئات مذهبی برگزار شد؛ گفت: با توجه به شرایط کرونا مراسم سوگواری اباعبدالله بن الحسین(ع) در فضاهای ورزشی روباز سطح منطقه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و شیوه‌نامه‌های کامل بهداشتی برگزار شود.

وی در خصوص اقدامات انجام شده سطح منطقه بیان کرد: فضاسازی محیطی سطح منطقه متناسب با ایام سوگواری و محرم، سیاه‌پوش کردن ساختمان شهرداری منطقه چهار برخی از اقدامات منطقه چهار در این ایام می‌باشد.

سرپرست شهرداری منطقه چهار به نحوه اجرای مشارکت شهرداری با هیات فرهنگی مذهبی در ایام محرم 1400 اشاره کرد و افزود: پس از ارائه درخواست‌های خود به نماینده شورای هیأت در حسینیه به وسعت یک شهر، با مشارکت هیئات بن‌های استفاده از خدمات فرهنگی ارائه می‌دهند.

ذبیحی اظهار کرد: ادارات شهرداری منطقه چهار در راستای اجرای هر چه بهتر برنامه‌های فرهنگی مذهبی آمادگی هرگونه همکاری با هیات مذهبی را دارد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر خدمات ارائه شده در حسینیه به وسعت یک شهر، اداره فرهنگی اجتماعی منطقه چهار در زمینه تحویل اقلام مورد نیاز جهت برگزاری مراسم در فضاهای باز با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی مانند پروژکتور، سیستم روشنایی، موکت، صندلی، سازه، ملزومات فرهنگی، پارچه‌های سیاه و غیره نیز مشارکت داشته است.

آدرس کوتاه شده: