شنبه, ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۹ ۵۵
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • محرم و صفر 1400
چچ
2YHYudin2YTZitiqINi02KjYp9mG2YfigIzYsdmI2LLZiiDZhtmK2LHZiNmH2KfZiiDYrtiv2YXYp9iqINi02YfYsdmKINmF2YbYt9mC2YcgNCDYr9ixINiq2KfYs9mI2LnYpyDZiCDYudin2LTZiNix2KfZiiDYrdiz2YrZhtmK

فعالیت شبانه‌روزی نیروهای خدمات شهری منطقه 4 در تاسوعا و عاشورای حسینی

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد گفت: در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ۵۳۹ نیروی اداره خدمات شهری این منطقه به صورت شبانه‌روزی جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان فعالیت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای ایجاد فضای مناسب جهت برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ۵۳۹ نیروی اداره خدمات شهری این منطقه به صورت شبانه‌روزی جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان فعالیت کردند.

وی از آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروهای خدمات شهری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و افزود: پاکبانان منطقه در این روزها به نظافت مستمر بولوارها، معابر و خیابان‌های سطح منطقه پرداختند.

سرپرست شهرداری منطقه چهار با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده این ایام از قبیل شست وشو خیابان طبرسی، نظافت اطراف ایستگاه‌های صلواتی است، بیان کرد: به منظور رعایت بهداشت محیطی و پاکیزه بودن منطقه به طور مستمر معابر اطراف مساجد، ایستگاه‌های صلواتی و محل برگزاری مراسم به مساحت ۲۲ هزار مترمربع شست وشو داده شد.

ذبیحی در پایان تصریح کرد: جمع‌آوری ۲۹۵ تن زباله و سرجارو، شست وشوی ۳۷۶ مخزن گالوانیزه، نظافت و پاکسازی ۱۸ ایستگاه صلواتی و هفت مسجد از دیگر اقداماتی است که توسط اداره خدمات شهری منطقه چهار در این دو روز انجام شده است.

آدرس کوتاه شده: