پنجشنبه, ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵
چچ
2b7Yp9mK2q/Yp9mHINmF2YLYp9mI2YXYqiDYqNiz2YrYrCDYs9in2LLZhdin2YYg2YHZhtin2YjYsdmKINin2LfZhNin2LnYp9iqINmIINin2LHYqtio2KfYt9in2Kog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2KfZhNix2LbYpyDYudmE2YrZhyDYp9mE2LPZhNin2YUg2KfZgdiq2KrYp9itINi02K8=

با حضور مسوول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا علیه السلام؛

پایگاه مقاومت بسیج سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد الرضا علیه السلام افتتاح شد

طی مراسمی، پایگاه مقاومت بسیج سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد افتتاح و فرمانده این پایگاه معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی، فرمانده این حوزه در این مراسم که همزمان با هفته دولت و با حضور مسوول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا علیه السلام، مدیر عامل سازمان فاوا و مدیران شورای حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام برگزار شد، گفت: سازمان فاوا یکی از سازمان های تخصصی است که در حوزه های نرم افزاری ، سخت افزاری، دیتا سنتر و هوشمند سازی که از مضامین استراتژیک شورای ششم نیز هست نقش مهمی در شهرداری مشهد دارد.

وی افزود: درمشهد الرضا علیه السلام، جهان شهر برکت و کرامت یکی از نکات کلیدی مورد توجه مدیریت شهری بحث های هوشمند سازی است که پایه اصلی و بازوی توانمند آن سازمان فاوا است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام، با بیان اینکه ما هدف گذاری های مختلفی در بسیج به خصوص بسیج ادارات داریم، اظهارکرد: لذا از پایگاه های سازمان های تخصصی انتظار داریم که کارمندانی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشند.

حسامی تصریح کرد: یکسری نقش ها و وظایف است که توسط سلسله مراتب سپاه امام رضا علیه السلام و بسیج ادارات و کارمندان ابلاغ می شود که دستور عمل های عمومی مانند جذب و آموزش نیرو و... است اما در بخش تخصصی برگزاری اردوهای جهادی، مانورهای ارائه خدمت مومنانه به مردم با روحیه بسیجی و خالصانه مد نظر قرار دارد که این شرح وظایف در پایگاه بسیج سازمان فاوا تخصصی تر است.

وی اضافه کرد: برهمین اساس یکی از وظایف تخصصی پایگاه بسیج فاوا، پشتیبانی فنی از کلیه فعالیت های حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی مشهد الرضا علیه السلام در قالب برنامه هایی که پیوست فناوری اطلاعات دارند است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی مشهدالرضا علیه السلام ادامه داد: ما همیشه باید در ارائه خدمات خاص و ویژه پیشرو باشیم به عنوان مثال اگر در شهرداری 213 خدمت به زائران و مجاوران ارائه می شود، سازمان فاوا باید بررسی کند و گره ها و گلوگاه های موجود را در ارائه خدمت بهتر شناسایی و با برنامه ریزی مناسب ارائه خدمت را تسهیل کند که در این میان بسیجیان سازمان و پایگاه بسیج فاوا می توانند نقش آفرینی کنند.

همچنین در بخش دیگری از این مراسم محمد جواد رجاییان با بیان اینکه ماهیت این سازمان خدمت رسانی به کلیه مناطق شهرداری است، گفت: امیدواریم با فعالیت پایگاه بسیج این سازمان خدمات دهی در بخش IT به پایگاه های دیگر بسیج به شکل مناسب صورت پذیرد.

گفتنی است در این مراسم، جناب آقای نگاری به عنوان فرمانده پایگاه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات معارفه شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8287480672201
Qt: 1.6921882629395