جمعه, ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۱ ۱۷۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • حوزه شهردار
چچ
2KrZhdin2YXZiiDYp9mF2YPYp9mG2KfYqiDZhdiv2YrYsdmK2Kog2LTZh9ix2Yog2K/YsSDYrtiv2YXYqiDYs9mE2KfZhdiqINmF2LHYr9mFINmIINmF2YLYp9io2YTZhyDYqNinINmI2YrYsdmI2LMg2YPYsdmI2YbYpyDYrtmI2KfZh9ivINio2YjYrw==

شهردار مشهد؛

تمامی امکانات مدیریت شهری در خدمت سلامت مردم و مقابله با ویروس کرونا خواهد بود

شهردارمشهد با تاکید بر اهمیت سلامت شهروندان و اولویت بسیار زیاد آن، گفت: برهمین اساس تمامی امکانات مدیریت شهری، حتی اتاق شهردار در خدمت حفظ سلامت مردم و مقابله با ویروس کرونا خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی، بامداد امروز در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون شهید سردار حاج قاسم سلیمانی واقع در نمایشگاه بین المللی که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی انجام شد، افزود: سلامت مردم برای ما در درجه اول اهمیت قراردارد لذا تمامی امکانات شهرداری را برای مقابله با ویروس کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و ستاد کرونا قرارداده و خواهیم داد.

وی اضافه کرد: درهمین راستا از دانشگاه علوم پزشکی خواسته ایم تا بدون هیچ محدودیتی سرعت و ظرفیت انجام واکسیناسیون را افزایش بدهند، شهرداری هم این آمادگی را دارد تا در این مسیر از آنها حمایت و پشتیبانی کند.

شهردارمشهد تصریح کرد: به هر میزان که دانشگاه علوم پزشکی بتواند واکسن تامین کند، آمادگی ایجاد زیرساخت و در اختیار گذاشتن محل انجام واکسیناسیون را در نقاط مختلف شهر خواهیم داشت.

ارجائی با بیان اینکه همچنین این آمادگی وجود دارد که برای واکسیناسیون مردم، تمامی اماکن در اختیار شهرداری، محیا شود، اظهارکرد: در همین راستا اکنون مرکز انجام واکسیناسیون شهید سردار حاج قاسم سلیمانی شهرداری مشهد در نمایشگاه بین المللی آماده شده است که ظرفیت انجام روزانه 15هزار واکسیناسیون را در صورت تامین واکسن از سوی دانشگاه علوم پزشکی دارد.

وی گفت: درمجموع آمادگی داریم برای حفظ سلامتی مردم عزیز، تمامی امکانات شهرداری، حتی اتاق شهردار را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا دراختیار دانشگاه علوم پزشکی قراردهیم.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: