جمعه, ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۱۲ ۹۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
چچ
2KLZhdin2K/ar9mKINi02YjYsdin2Yog2LTZh9ixINio2LHYp9mKINit2YXYp9mK2Kog2Ygg2b7YtNiq2YrYqNin2YbZiiDYp9iyINiv2KfZhti02q/Yp9mHINi52YTZiNmFINm+2LLYtNmD2Yog2K/YsSDZhdmC2KfYqNmE2Ycg2KjYpyDZg9ix2YjZhtin

رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس عنوان کرد؛

آمادگی شورای شهر برای حمایت و پشتیبانی از دانشگاه علوم پزشکی در مقابله با کرونا

رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شورای شهر آماده حمایت و پشتیبانی از دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با کرونا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هاشم دائمی امروز در حاشیه بازدید سید عبدالله ارجائی از مرکز واکسیناسیون شهید سردارحاج قاسم سلیمانی واقع درنمایشگاه بین المللی که با حضور شهردار مشهد و رییس دانشگاه علوم پزشکی انجام شد، افزود: حدود یک ماه پیش پیشنهاد راه اندازی مرکز واکسیناسیون خودروئی از سوی شورای شهردر نمایشگاه بین المللی ارائه شد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با هم افزایی خوبی که میان اعضای شورای شهر، شهرداری و سایر ارگانها وجود داشت اقدامات اولیه انجام و لایحه ای در این خصوص در شورای شهر به تصویب رسید.

رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه طبق این مصوبه بودجه ای برای راه اندازی و تجهیز نمایشگاه بین المللی برای انجام واکسینسایون و سایر موارد مورد نیاز در نظرگرفته شده است، اظهارکرد: اگر دانشگاه علوم پزشکی در آینده برای مقابله با کرونا بازهم نیاز به کمک داشته باشند شورای شهر با قدرت از آن حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

دائمی ادامه داد: در مجموع همانطور که شهردارمشهد هم تاکید داشتند، سلامت جامعه و سلامت مردم برای شهرداری و شورای شهر در اولویت قراردارد.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده: