شنبه, ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۲۸ ۱۹۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2YXYtNmH2K8g2LHYpyDYqNmHINio2YfYtNiqINiz2LHZhdin2YrZhyDar9iw2KfYsdin2YYg2KrYqNiv2YrZhCDYrtmI2KfZh9mK2YUg2YPYsdiv

شهردار مشهد؛

مشهد را به بهشت سرمایه گذاران تبدیل خواهیم کرد

شهردار مشهد گفت: حضور میهمانان خارجی در این مراسم نوید بخش تعاملات گسترده بین المللی مشهد در چهار سال آتی خواهد بود و مشهد را به لطف بزرگواران به بهشت سرمایه گذاری تبدیل خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه شهردار مشهد که با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهری برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دوره جدید مدیریت شهری در مشهد مقدس دوره مدیریت عالمانه و جهادی خواهد بود و انشاالله رفتار سلیقه به کنار رفته و دوره مشارکت و خرد جمعی در شهر آغاز خواهد شد.

وی افزود: از تمامی صاحبان اندیشه و خرد و اساتید حوزه و دانشگاه به جهت مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری برای اعتلای مشهد الرضا، جهان شهر اخلاق و معنوییت دعوت می کنم و امیدواریم در این دوره حجم سرمایه گذاری داخلی و خارجی در مشهد افزایش یابد که حضور میهمانان خارجی در این مراسم نوید بخش تعاملات گسترده بین المللی مشهد در چهار سال آتی خواهد بود و مشهد را به لطف بزرگواران به بهشت سرمایه گذاری تبدیل خواهیم کرد.

شهردار مشهد بیان کرد: امیداریم توسعه متوازن در شهر ایجاد و تمام نقاظ شهر زیست پذیر و فاصله میان متن و حاشیه کاهش پیدا کند.

ارجائی درباره اقدامات خود برای افزایش سهم مشهد در اعتبارات ملی، خاطرنشان کرد: اعتبارات ملی مهم است و سهم مشهد گرفته خواهد شد؛ اما پتانسیل مشهد آنقدر زیاد است که می تواند به استان های دیگر نیز کمک کند.

وی در خصوص استفاده از مدیران دوره پنجم مدیریت شهری اضافه کرد: ملاک ما دوره قبل و جدید نیست بلکه جوانان شایسته کمربندهایشان را محکم ببندند.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده: