یکشنبه, ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۰ ۶۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KjYrti02YjYr9qv2YogMTAwINiv2LHYtdiv2Yog2KLYqNmI2YbZhdin2YYg2KjZitmF2KfYsdin2YYg2YPYsdmI2YbYp9mK2Yog2KrYpyAyINmF2KfZhw==

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهداعلام کرد؛

بخشودگی 100 درصدی آبونمان بیماران کرونایی تا 2 ماه

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از بخشش 100 درصدی آبونمان بیماران کرونایی تا 2 ماه پس از زمان ابتلا به این بیماری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی دراین خصوص گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا به دلیل ارتباط گسترده تاکسیرانان این سازمان با آسیب های ناشی از شیوع کرونا، برنامه هایی جهت پشتیبانی و حفاظت از تاکسیرانان محترم از جمله توزیع ماسک و محلول ضد عفونی کننده، کاور جدا کنند راننده و مسافر، ضد عفونی مستمر ناوگان و پایش سلامت تاکسیرانان را در دستور کار قرارداده است.

وی افزود: در همین راستا با تمهیدات در نظر گرفته شده تاکسیرانانی که به بیماری کرونا مبتلا شده اند پس از بهبود می توانند با ارائه برگه آزمایش و مستندات از معاوفیت 100 درصدی آبونمان تا 2 ماه بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین تاکسیرانانی که دوره بیماری آنها بیش از این مدت بوده نیز با تشخیص و تایید مرکز پزشکی شهرداری، درصدی از آبونمان آنها بخشوده خواهد شد

محبی ادامه داد: تاکسیرانان می توانند پس از بهبودی کامل با مراجعه به واحد 120 سازمان نسبت به ارائه مدارک و دریافت تخفیف اقدام کنند.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: