دوشنبه, ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ۶۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KjYrti02LQg2KLYqNmI2YbZhdin2YYg2YXYp9mH2KfZhtmHINio2Kcg2KfZhtis2KfZhSA2MCDYqtix2KfZg9mG2LQg2KjYsSDYsdmI2YogUVIg2YPZitin2YY=

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

بخشش آبونمان ماهانه با انجام 60 تراکنش بر روی QR کیان

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد، از ایجاد مشوق های استفاده از QR شهرداری مشهد با نام کیان، برای شهروندان و تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در این خصوص، گفت: از ابتدای سال جاری QR شهرداری مشهد با نام کیان راه اندازی شده است که امکان استفاده از کیف پول های شهر من و کی پاد را برای شهروندان و تاکسیرانان در پرداخت غیر نقدی هزینه سفر فراهم آورد.

وی افزود: در همین راستا تجهیز کلیه ناوگان تاکسیرانی شهرداری مشهد اعم از تاکسی های گردشی، کلیه خطوط و شبکه های بیسیم در دستور کار قرار گرفت و این QR بر روی ناوگان تاکسیرانی مشهد نصب شد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اضافه کرد: از همین رو مشوق هایی برای استفاده تاکسیرانان گرامی و شهروندان عزیز از این سیستم پرداخت جدید و غیر نقدی از سوی سازمان فاوا شهرداری در نظر گرفته شده است .

محبی ادامه داد: از جمله این مشوق ها می توان به بخشش آبونمان ماهانه تاکسیرانان به ازای هر 60 تراکنش بدون خطا، غیر تکراری و واقعی بر روی QR کیان اشاره کرد که در این صورت آبونمان تاکسیران از سوی سازمان فاوا شهرداری مشهد پرداخت خواهد شد.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: