دوشنبه, ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۲ ۱۱۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqINmB2YrYstmK2YPZiiAzMCDYr9ix2LXYr9mKINii2YXZgdmKINiq2KbYp9iq2LEg2Ygg2KfYrdiv2KfYqyDYs9in2K7YqtmF2KfZhiDYp9mE2K3Yp9mC2Yog2YHYsdmH2Ybar9iz2LHYp9mKINio2YfYsdmF2KfZhg==

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد؛

پیشرفت فیزیکی 30 درصدی آمفی تئاتر و احداث ساختمان الحاقی فرهنگسرای بهرمان

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از پیشرفت فیزیکی 30 درصدی آمفی تئاتر و احداث ساختمان الحاقی فرهنگسرای بهرمان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری با بیان این مطلب، اظهار کرد: در حال حاضر احداث سالن آمفی تئاتر و ساختمان الحاقی فرهنگسرای بهرمان از پیشرفت 30 درصدی برخوردار است.

وی با اشاره به صرف هزینه 7 میلیارد تومانی برای احداث این پروژه، ادامه داد: مدت زمان پروژه از ابتدای سال جاری به مدت 18 ماه است.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تاکید کرد: این فرهنگسرا در حاشیه شهر مشهد در حال احداث بوده و هدف از ایجاد این مجموعه توجه به مناطق حاشیه شهر، عدالت توزیعی در اماکن فرهنگی و توسعه یکپارچگی خدمات رسانی است.

منتظری تصریح کرد: متراژ این پروژه هزار و 550 متر مربع در دو طبقه است که شامل آمفی تئاتر حدود 160 نفره با سن متناسب با اجرای نمایش، کتابخانه و سالن مطالعه مجزا، 9 کلاس آموزشی و کارگاه، اتاق کودک، بخش اداری و نمایشگاه روباز می شود. همچنین این مجموعه مناسب برای افراد کم توان نیز تعبیه شده است.

این فرهنگسرا در بولوار مفتح شرقی (بولوار میامی) واقع شده است.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده: