سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲ ۱۰۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KLYutin2LIg2YjYp9mD2LPZitmG2KfYs9mK2YjZhiDZhtmI2KjYqiDYr9mI2YUg2LHYp9mH2KjYsdin2YYg2KfYqtmI2KjZiNizINmIINmF2YrZhtmKINio2YjYsyAvIDI2MDAg2KfYqtmI2KjZiNiz2LHYp9mGINmG2YjYqNiqINin2YjZhCDZiNin2YPYs9mGINiu2YjYryDYsdinINiv2LHZitin2YHYqiDZg9ix2K/ZhyDYp9mG2K8=

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

آغاز واکسیناسیون نوبت دوم راهبران اتوبوس و مینی بوس / 2600 اتوبوسران نوبت اول واکسن خود را دریافت کرده اند

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه واکسیناسیون دوز اول راهبران اتوبوس و مینی بوس انجام شده است، گفت: اکنون نیز واکسیناسیون دوز دوم این عزیزان آغاز شده ودر حال انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص، افزود: در راستای پیشگیری از ابتلای راهبران عزیز و پرتلاش اتوبوس و مینی بوس بخش سازمانی و خصوصی در حال حاضر 2600 نفر دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه تزریق دوز دوم واکسن برعلیه کرونا از هفته پیش آغاز شده است، اظهارکرد: این اقدام تا تزریق واکسن برای آخرین نفر از راهبران اتوبوس و مینی بوس ادامه خواهد داشت .

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد ادامه داد: در کنار واکسیناسیون راهبران اتوبوس و مینی بوس، با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و با هدف پیشگیری از ابتلای شهروندان به کرونا در حمل ونقل عمومی نیز ارشاد مسافران به استفاده از ماسک در اتوبوس با بهره گیری از 115 نفر از نیروهای سازمان در حال اجرا است.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: