سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۸ ۱۶
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
چچ
2KjZiti0INin2LIgOSDZh9iy2KfYsSDZiCA1NjAg2YbZgdixINiv2LEg2b7Yp9mK2q/Yp9mHINiq2KzZhdmK2LnZiiDZiNin2YPYs9mK2YbYp9iz2YrZiNmGINin2LHZhSDZiNin2YPYs9mK2YbZhyDYtNiv2YbYrw==

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد مطرح کرد؛

بیش از 9 هزار و 560 نفر در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ارم واکسینه شدند

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد گفت: از زمان افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ارم در این منطقه تاکنون بیش از 9 هزار و 560 نفر واکسینه شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی با اعلام این خبر، اظهار کرد: طی یک ماه پس از افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ارم در این منطقه با همکاری مرکز بهداشت شماره دو بیش از 9 هزار و 560 نفر واکسینه شدند.

وی افزود: به طور میانگین روزانه 308 نفر در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ارم منطقه چهار واکسینه شده‌اند؛ که در یک ماه نشان از استقبال خوب شهروندان در این منطقه است.

سرپرست شهرداری منطقه چهار با اشاره به تسریع واکسن در کشور، واکسیناسیون پیوسته به شهروندان در پایگاه واکسیناسیون ارم به صورت منظم دانست و بیان کرد: در این پایگاه گروه‌های سنی مشمول واکسن کرونا که اکنون تا متولدین سال 1370 هستند در دو نوبت صبح و عصر توسط کارشناسان بهداشت واکسینه می‌شوند.

ذبیحی در پایان خاطرنشان کرد: در مسیر گسترش این پایگاه‌های تجمیعی، نیازهای منطقه‌ای نیز مورد توجه قرار گرفته و پایگاه واکسیناسیون ارم توانسته بخش عظیمی از نیازهای واکسیناسیون شهروندان این منطقه را برطرف کند.

گفتنی است؛ این پایگاه واقع در پنجتن ۴۷، سوله مدیریت بحران ارم همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ آماده خدمت‌رسانی است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: