چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۸ ۷۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYt9ix2K0g2YXYtNin2LHZg9iq2Yog2KfYsdi02KfYryDZhdiz2KfZgdix2KfZhiDYqNix2KfZiiDYp9iz2KrZgdin2K/ZhyDYp9iyINmF2KfYs9mD

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد اعلام کرد؛

اجرای طرح مشارکتی ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از مشارکت نیروهای دوام ثامن شهرداری در طرح ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک و نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم در این خصوص، گفت: با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و با هدف پیشگیری از ابتلای شهروندان به کرونا در حمل ونقل عمومی، ارشاد مسافران به استفاده از ماسک در ناوگان اتوبوسرانی و نظارت بر شیوه نامه های بهداشتی با بهره گیری از 120 نفر از نیروهای دوام ثامن آغاز شده است.
وی اضافه کرد: علاوه بر حضور نیروهای دوام ثامن، با هماهنگی های انجام شده 100 نفر از کارکنان سازمان اتوبوسرانی و 15 نفر از بسیجیان در پایانه ها و ایستگاه های اتوبوس سطح شهر حضور یافته که مجموعا 235 نفر در این طرح نسبت به ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک در اتوبوس اقدام می کنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد ادامه داد: از شهروندان تقاضا می شود قبل از استفاده از حمل نقل عمومی ضمن به همراه داشتن و استفاده از ماسک، پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: