چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰ ۶۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KLZhdin2K/ZhyDZiNin2q/YsNin2LHZiiDYp9it2K/Yp9irINmF2KzZhdmI2LnZhyDYotio2Yog2Ygg2LTZh9ix2KjYp9iy2Yog2K/YsSDYqNmI2LPYqtin2YYg2KjZh9in2LEg2KjZhyDYqNiu2LQg2K7YtdmI2LXZiiDZh9iz2KrZitmF

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در دیدار با ساکنان محله بلال؛

آماده واگذاری احداث مجموعه آبی و شهربازی در بوستان بهار به بخش خصوصی هستیم

عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از آمادگی مدیریت شهری برای واگذاری احداث مجموعه آبی و شهربازی در بخش تکمیل نشده بوستان بهار به سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامحسین صاحبی که با حضور در مسجد بلال حسینی محله بلال منطقه سه، پای درد دل ها و درخواست های اهالی این منطقه نشسته بود، اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای ششم جهت اجرای پروژه های زودبازده در هر محله حاشیه شهر با اختصاص اعتبار 10 میلیارد تومانی، امیدواریم شاهد افزایش سرانه های مورد نیاز در محلات حاشیه ای و رفع بخشی از نیازهای موجود با اجرای این پروژه ها باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به وجود بوستان بزرگ بهار به عنوان یک پارک بزرگ شهری در این محدوده و برنامه ریزی برای تکمیل 43 هکتار باقیمانده این بوستان، آماده واگذاری احداث مجموعه آبی و شهربازی در این پارک توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی در جهت رفع نیازهای شهروندان هستیم.

صاحبی با اشاره به اینکه در نظر داریم برای افزایش امنیت بوستان ها، حفاظت پارک ها را هم چون گذشته به بسیج بسپاریم، عنوان کرد: پیشنهاد احداث پارک مادر و کودک در بخشی از بوستان بزرگ بهار نیز ارائه شده و در حال پیگیری برای تحقق این مهم هستیم.

وی در بازدید میدانی از ظرفیت ها و مشکلات محله نیز بر برنامه ریزی جهت احداث سالن ورزشی سرپوشیده و زمین چمن مصنوعی و همچنین بهسازی پیاده روها و جداول 10 متری عطار تاکید کرد.

همچنین غلامحسین صاحبی از بررسی طرحی برای احداث بزرگراه دوم در حاشیه شهر برای کاهش ترافیک بزرگراه شهید میرزایی و شهید چراغچی و همچنین بولوارهای بهمن و رسالت خبر داد.

منبع:
آدرس کوتاه شده: