چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۸ ۲۴
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KLYutin2LIg2b7YsdmI2pjZhyDYp9it2K/Yp9irINmD2KfZhtin2YQg2LbZhNi5INi62LHYqNmKINio2YjZhNmI2KfYsSDYt9io2LHYs9mKINi02YXYp9mE2Yo=

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد خبر داد؛

آغاز پروژه احداث کانال ضلع غربی بولوار طبرسی شمالی

سرپرست شهرداری منطقه چهار مشهد از آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در ضلع غربی بولوار طبرسی شمالی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرهاد ذبیحی با بیان این خبر، اظهار کرد: این پروژه به طول 1650 متر از قبیل لوله، کانال بتنی و جدول کانیو، حدفاصل خیابان طبرسی 56 تا مقابل طبرسی 77 آغاز شده است.

وی در ادامه اعتبار پروژه را بالغ بر 84 میلیارد و 800 میلیون ریال دانست و افزود: این پروژه به تازگی آغاز و طی مدت 9 ماه، در خرداد ماه سال 1401 به پایان خواهد رسید.

سرپرست شهرداری منطقه چهار با بیان اینکه احداث و بازسازی کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی ضلع غربی بولوار طبرسی شمالی براساس درخواست‌های شهروندان صورت گرفته است؛ بیان کرد: با احداث این کانال آب‌افتادگی در زمان بارندگی در معبر فوق مرتفع می شود.

ذبیحی به دیگر عملیات احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی منطقه در خیابان شهید شاهی 22 اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این پروژه نیز با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال از اواخر مهرماه سال 99 آغاز شده است و با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: پروژه احداث کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان شهید شاهی 22، به طول 750 متر، حدفاصل ابتدای خیابان شهید قربانی تا انتهای خیابان شهید قربانی 6 است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: