چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۲۳ ۸۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2LHYp9mH4oCM2KfZhtiv2KfYstmKINu0INm+2KfZitqv2KfZhyDZiNin2YPYs9mK2YbYp9iz2YrZiNmGINiv2LEg2YHYsdmH2Ybar9iz2LHYp9mH2Kc=

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد؛

راه‌اندازی ۴ پایگاه واکسیناسیون در فرهنگسراها

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: پایگاه واکسیناسیون در چهار فرهنگسرای غدیر، امت، حجاب و فناوری و رسانه راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل زاده ضمن اشاره به راه‌اندازی و آغاز به کار چهار پایگاه واکسیناسیون عمومی در فرهنگسراها، اظهار کرد: هم ‌اکنون فرهنگسراهای غدیر، امت، حجاب و فناوری و رسانه مشغول ارائه خدمات واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند.

وی افزود: این طرح در فرهنگسرای امت از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و برای عموم مردم و تاکسیران، واکسیناسیون خودرویی انجام می‌ شود. به صورت میانگین روزانه هزار نفر در سه ورودی فعال در این فرهنگسرا واکسینه می‌ شوند. همچنین فرهنگسرای امت واقع در بولوار ولایت، بین ولایت ۱۱ و ۱۳ واقع شده و ساعت کار پایگاه‌ های آن از ۸ تا ۱۳ در نوبت صبح و از ۱۴ تا ۱۹ عصر است.

اسماعیل زاده تاکید کرد: در فرهنگسرای غدیر، روزانه ۵۰۰ نفر واکسینه شده و پایگاه دایر در این فرهنگسرا از ۲۳ شهریور کار خود را آغاز کرده است. ساعت کاری این پایگاه از ۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ تعیین شده است.

وی ضمن اشاره به ارائه خدمات در فرهنگسرای حجاب، عنوان کرد: کلیه متولدین ۷۰ به قبل در فرهنگسرای حجاب واکسینه می‌ شوند و ساعت کاری این پایگاه از ۸ صبح تا ۱۹ عصر است. همچنین تمامی برنامه‌های فرهنگسراها به صورت روتین در حال اجرا خواهد بود.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد اضافه کرد: از تاریخ ۲۳ شهریور پایگاه واکسیناسیون شهدای سلامت در فرهنگسرای فناوری و رسانه راه اندازی شد و در حال حاضر طرح واکسیناسیون کارکنان حوزه درمان و خانواده آنان، همچنین دانشجویان و متولدین ۱۳۷۰ در این مرکز انجام می‌شود. ساعت کاری این مجموعه از ۸ تا ۱۸ بودن و تا اطلاع ثانوی کلیه فعالیت های فرهنگسرای و کلاس های آموزشی تعطیل شده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: