پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ۲۰:۱۷ ۸۹
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KfYsiDYrdmC2YjZgiDYp9mB2LHYp9iv2Yog2YPZhyDYr9ixINi02YfYsSDYudmE2Yog2KjZhiDZhdmI2LPZiiDYp9mE2LHYttinKNi5KSDYs9ix2YXYp9mK2Ycg2q/YsNin2LHZiiDZhdmKINmD2YbZhtivINi12YrYp9mG2Kog2YXZiiDZg9mG2YrZhQ==

رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهرمشهد مقدس؛

از حقوق افرادی که در شهر علی بن موسی الرضا(ع) سرمایه گذاری می کنند صیانت می کنیم

رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهرمشهد مقدس گفت: از حقوق افرادی که در شهر علی بن موسی الرضا(ع) سرمایه گذاری می کنند، صیانت خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هاشم دائمی در نشست مشترک با رییس و اعضای هیئت مدیره بانک ملل و مجموعه اقتصادی جوانمرد که با حضور شهردارمشهد برگزارشد، افزود: در این دوره نگاه شورای شهر به حوزه سرمایه گذاری بسیار باز و وسیع است.

وی اضافه کرد: شهردارجهان شهرمشهد نیز در ابتدای کار خود درخصوص رویکرد مدیریت شهری درحوزه سرمایه گذاری به این نکته تاکید داشتند که مشهد را به بهشت سرمایه گذاران تبدیل خواهند کرد.

رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی جهان شهرمشهد مقدس با بیان اینکه نگاه شهردار به حوزه اقتصادی بسیار نوید بخش است، اظهارکرد: این موضوع نشان می دهد که امنیت به حوزه سرمایه گذاری برخواهد گشت.

دائمی تصریح کرد: کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای شهر همانطور که وظیفه خود می داند که بر تمامی قراردادها نظارت داشته و از حقوق شهر دفاع کند، وظیفه خود نیز می داند که از حقوق افرادی که در شهر علی بن موسی الرضا(ع) سرمایه گذاری می کنند، صیانت کند.

وی ادامه داد: معتقدیم هر قراردادی که در غالب سرمایه گذاری مشارکتی و یا سایر غالب ها در شهر امام رضا(ع) منعقد شود منجر به رونق اقتصادی، ایجاداشتغال و نهایت به ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری مشهد کمک زیادی خواهد کرد.

آدرس کوتاه شده: