پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ۲۰:۳۶ ۱۲۸
طبقه بندی:
  • اخبار مناطق
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KjZh9iz2KfYstmKINmF2KjYp9iv2Yog2YjYsdmI2K/ZiiDYrdix2YUg2LHYttmI2Yo=

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ثامن خبرداد؛

بهسازی مبادی ورودی حرم رضوی

خیابان ها و مبادی ورودی به حرم مطهر رضوی با اجرای چند پروژه از جمله تکمیل خطوط بی آر تی و بهسازی پیاده رو ها بهسازی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید فرخ تبار در برنامه زنده رادیویی «شهرما» درخصوص آخرین اقدامات انجام شده در خصوص بهسازی خیابان ها و مبادی ورودی به حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: یکی از پروژه های شهرداری منطقه ثامن که در ماه گذشته به بهره برداری رسید، تکمیل خط بی آر تی خیابان آیت الله شیرازی، حدفاصل تقاطع چهار راه شهدا تا زیرگذر حرم مطهر با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 700 میلیون تومان و طول 420 متر است.

وی افزود: این پروژه از اردیبهشت ماه آغاز شده و طی این عملیات 800 متر مربع بتن ریزی و 200 متر تخریب انجام شده است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ثامن بیان کرد: بنده این نوید را به شهروندان می دهم که طراحی مسیر بی آر تی خیابان طبرسی و نواب صفوی نیز توسط سازمان ترافیک انجام شده و در مرحله اصلاحات نهایی است و انشالله عملیات اجرایی پروژه در سال 1401 آغاز خواهد شد.

فرخ تبار خاطرنشان کرد: یکی دیگر از پروژه های این منطقه، بهسازی پیاده رو خیابان های منتهی به حرم است که در قالب چهار پروژه و ۱۴ هزار متر مربع طراحی شده است که هفت هزار متر مربع آن در سال گذشته و هفت هزار متر مربع دیگر امسال اجرایی می شود.

وی اضافه کرد: طی این پروژه خیابان بیهقی به طول 270 متر با اعتبار 3 میلیارد تومان و خیابان هاتف به طول 430 متر و اعتبار 6 میلیارد تومان بهسازی می شود.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده: